Begüm Birgören Nişanlısına Hayır dedi

Begüm Birgören Nişanlısına Hayır dediKaçak 49.Bölüm’de Merve İle (Begüm Birgören) evlenmeye karar veren Serhat Hakeri (Gürkan Uygun) Rüyasında Nişanlısının kendisine Hayır Dediğini görür.

31 Aralık 2014
bosluk

Kaçak Kız İsteme Sahnesi

Kaçak Kız İsteme SahnesiKaçak 49.Bölüm’de birbirlerini sevdiklerini açıkça itiraf eden Merve Topçuoğlu ile Serhat Hakeri evlenmeye karar verirler.

31 Aralık 2014
bosluk

Şafak Sezer Kimdir?

Şafak Sezer biyografisiŞafak Sezer 10 Ekim 1970 Ankara doğumlu Türk oyuncu, senarist ve yönetmen’dir. 1989 yılında Ankara Halk Tiyatrosu’nda Haldun Taner’in “Eşeğin Gölgesinde” adlı oyunla Ankara’da Oktay Kara ve Taylan Velioğlu ile ilk olarak sahneye çıktı.

27 Ekim 2014
bosluk

Zengin Kız Fakir Oğlan Komik Şükrü

Zengin Kız Fakir Oğlan Komik ŞükrüZengin Kız Fakir Oğlan dizisi Komik olduğu kadar eğitici yönü ile de beğeni toplamakta. Dizide Şükrü karakteri ile oynayan Kemal Kuruçay diziye katmış olduğu komik sahneler ile Zengin Kız Fakir Oğlan dizisini daha komik ve eğlenceli hale getiriyor.

24 Ekim 2014
bosluk

Dadaylı Güldürdü

Dadaylı GüldürdüKaçak dizisi en gerilimli anlarda bile seyirciyi rahatlatmak için esprili sahneler koymaya ihmal etmemektedir. Kaçak 40.Bölümde Dadaylı internet’te cet yaparken ekranlara takılır.

Tabi ki yalnız değildir. Nazmi ve ekibin diğer üyeleri kendisini izleyip gülmektedir

15 Ekim 2014
bosluk

Dadaylı ve Nazmi Operasyon Yaparlar

Dadaylı ve Nazmi Beraber Operasyon YaparlarKaçak 39.Bölüm’de Dadaylı ve Nazmi Bonzai operasyonu öncesi keşif için casusluk faaliyetlerinde bulunur.

Söz konusu olan Dadaylı ve Nazmi olunca bu operasyon komik ve eğlenceli bir hal alır.

8 Ekim 2014
bosluk

Dadaylı Teksas Şov

Dadaylı Teksas ŞovKaçak 38.Bölüm Final bölümünde esir düşen Dadaylı, Serhat Hakeri ve arkadaşlarının geldiğini düşünerek Teksas filmlerini aratmayacak bir şov yapar.

Olanlar karşısında şaşkına dönen çevredekiler kurtulduklarına da sevinirler

1 Ekim 2014
bosluk

Dadaylı ve Nazmi Formunu Koruyor

Dadaylı ve Nazmi Formunu KoruyorKaçak 35.bölüm 9 Eylül salı akşamı yayınlandı. Dizinin en gergin anlarında yapmış oldukları espiriler ile diziye renk katan Dadalı( Hasan Küçükçetin) ile Doktor Nazmi( İnanç Konukçu) Kaçak 35.bölüm’de yine kendilerinden bekleneni yerine getirdiler.

Öyle görülüyor ki, Dadaylı ve Nazmi Formlarından bir şey kaybetmemiş.

11 Eylül 2014
bosluk

Dadaylı Rüyası: Sucuklu Yumurta

Dadaylı Rüyası: Sucuklu YumurtaKaçak 33.Bölüm’de Dadaylı Korkunç bir rüya görür. Rüyanın etkisi ile birden uyanan Dadaylı ( Hasan Küçükçetin )rüyasını Nazmi’ye anlatır.

Dadaylı’nın kabusu dünyada sucuklu yumurtanın soyu tükenmiş olması.

11 Haziran 2014
bosluk

Dadaylı Mıntıka Temizliği

Dadaylı Mıntıka TemizliğiKaçak 32.Bölüm’de Topçuoğlundan ayrılan Fatih Serhat Hakeri’nin yanına gelerek kendileri ile çalışmak istediğini söyler. Ancak Serhat ve arkadaşları buna karşı çıkar ve kabul etmez.

Fatih (Çağkan Çulha) buna rağmen mekanı terk etmez. Dadaylı “şimdi ben onu gönderirim” diye Fatih’in yanına gider ve askerlik yapan herkesin karşılaşmış olduğu Mıntıka Temizliği ile onu sınamak ister.

4 Haziran 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------