Emlak Konut Gebze 3.Etap Satışları Devam ediyor

Emlak Konut GYO tarafından Gebze’nin Kirazpınar Mahallesi’nde inşa edilecek olan Gebze Emlak Konutları 3. Etap kura başvuruları 2 Kasım 2016 tarihinde başladı.

25 Ocak 2017
bosluk

Konut Fiyatları Uçtu

İstanbul’un hızlı gelişen bölgeleri arasında ilk sıralarda yer alan Ispartakule’de büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Ispartakule’de yapılacak metro projesi bölgedeki ev ilanlarını son bir yılda yüzde 145 oranında arttırdı.

9 Şubat 2015
bosluk

Rant Vergisi Konut Fiyatlarını Zamlandırdı

14 Ocak 2015 tarihinden itibaren imar artışı nedeniyle ortaya çıkan değer artışının yüzde 50’sinden fazlasına devlet talip. Sektör oyuncularına göre ise bu, zam demek.

17 Ocak 2015
bosluk

İstanbul’da konut fiyatları yüzde 28 arttı

istanbul konutİstanbul’da satılık konut fiyatları son bir yılda yüzde 28 oranında artarken, kiralık konut fiyatları da yüzde 29 oranında yükseldi.

11 Aralık 2014
bosluk

Nidapark Seyrantepe konut fiyatları

Nidapark SeyrantepeTahincioğlu’nun en yeni projesi Nidapark Seyrantepe konutlarında lansmana özel kampanya ile özel fiyatlar alıcılarına sunuluyor!

İstanbul Seyrantepe bölgesinde hayata geçirilen Tahincioğlu Nidapark Seyrantepe konut projesi kapsamında aire satışları yoğun reklam filmi ile devam ediyor.

29 Kasım 2014
bosluk

Metro hattındaki Konut fiyatları ne kadar arttı?

metro hattı güzergahıİstanbul metro hattı genişlemeye devam ediyor. Aksaray-Yenikapı arasındaki 665 metrelik bağlantının da açılmasıyla gözler ev fiyatlarına çevrildi.

Aksaray-Yenikapı hattı ile Kartal’dan metroya binen bir yolcu Marmaray’a aktarma yaparak Yenikapı’ya, buradan da Aksaray-Havalimanı-Başakşehir hattına kesintisiz ulaşabilecek.

22 Kasım 2014
bosluk

Konut Fiyatları Yüzde 7,30 Yükseldi

toki konutReidin ile Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER) “Yeni Konut Fiyat Endeksi” raporuna göre, yeni konut fiyatları ekim ayında bir önceki aya göre yüzde 1,33 , geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 7,30 arttı.

15 Kasım 2014
bosluk

Batışehir Daire Fiyatları

BatışehirBağcılar’ı baştan yaratacak bir proje.. Batışehir Loca.. Batışehir’de aradığınız her şeyi bulacaksınız. Batışehir Loca’da daire fiyatları ne kadardan başlıyor?
Batışehir Loca için teslim tarihi belirlendi mi? Batışehir başlı başına bir dünya oluşturuyor.

Batışehir’de neler var? Ulaşım nasıl sağlanıyor? Batışehir Loca daire fiyatları, teslim tarihi ve ayrıntılı bilgi milliyet.com.tr’de (Batışehir Loca’da daire fiyatları)

5 Haziran 2014
bosluk

Bahçeşehir Göl Panorama Evleri

Göl PanoramaBEMA İnşaat’ın Bahçeşir’de gerçekleştireceği projenin adı belli oldu. Göl Panorama adı verilen yeni projenin detayları haberimizde.
Göl Panorama’da evler ne kadar? Göl Panorama Evleri teslim tarihi belli oldu mu? Göl Panorama Evleri projesi konsepti ile ilgili ayrıntılar ve dahası milliyet.com.tr’de (Göl Panorama Evleri fiyat listesi)

5 Haziran 2014
bosluk

Yeni metro hatları Nereleri uçuracak

metroİnşaat sektörünün öncü firmalarından İhlas Yapı, Artaş Grubu, Şua İnşaat, Ağaoğlu gibi bir çok büyük firmanın yatırım yaptığı Halkalı – Mahmutbey hattı her geçen gün değerini katlıyor.
İstanbul’un yeni metro ağıyla şimdiden tüm gözleri üzerine çeken bu bölgelerde, yeni konut projelerine talep hızla artarken, yaşamın başladığı projeler de hızla değer kazanıyor.

6 Mayıs 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------