Toki İstanbul Sefaköy’de Dev Arsayı Satıyor

ataşehir arsaİnşaat sektörü, TOKİ’nin İstanbul Sefaköy’de satışa çıkarmaya hazırlandığı dev arsa ihalesine odaklandı. TOKİ Başkanı Turan, “E5 üzerinde bulunan arsanın ihalesi 15 Şubat’ta yapılacak” dedi

31 Ocak 2017
bosluk

TOKİ’den İstanbul’a 3 yeni proje!

TOKİ’den İstanbul’a 3 yeni proje!Toki İstanbul için 2017 yılının ilk projelerini ihaleye çıkmaya hazırlanıyor. Gaziosmanpaşa’da Sarıgöl ve Yenidoğan’da kentsel dönüşüme başlayacak olan TOKİ, Üsküdar ve Küçükçekmece’de iki arsa satacak.

12 Ocak 2017
bosluk

İstanbul araç kundaklama; 6 ayda 60 araç

araç kundaklamaGüvenlik ve MOBESE kameralarını inceleyen İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, araçların ateşe verilmesi olaylarına ilişkin 14 şüpheliyi tespit etti.

17 Kasım 2014
bosluk

Bahçeşehir’de göl manzaralı proje

göl manzaralı projeBahçeşehir’de hayata geçirilen ‘Göl Panorama Evleri’ projesi 60 ay sıfır faizle ev sahibi yapıyor.

16 Ekim 2014
bosluk

ArenaPark Organik pazarı

organik pazar arenaparkArenaPark’ta, 13 Nisan’dan buyana her pazar organik pazar kuruluyor. Sağlıklı beslenmek isteyenlerin büyük ilgi gösterdiği organik pazar sayesinde ArenaPark’ın ziyaretçi sayısı yüzde 30, cirosu ise yüzde 14 arttı.

27 Mayıs 2014
bosluk

TOKİ İstanbul Küçükçekmece Projeleri

Toki KüçükçekmeceBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Küçükçekmece’de yeni yatırımlar yapmaya hazırlanıyor.
Şirket, bölge kapsamında spor salonu, Hz. Hamza Camisi’nin tadilatı, çok amaçlı bina, kütüphane, Temapark alanının güneyinde yer alan dini tesis alanında 2 bin 500 kişi kapasiteli cami ve imam evi inşaatı yaptıracak.

13 Mayıs 2014
bosluk

Kanal İstanbul’un güzergâhı değişti!

Kanal İstanbul ProjesiÇılgın proje olarak anılan Kanal İstanbul için belirlenen Silivri, Ortaköy, İnceğiz, Gökçeli, Çanakça, Dağyenice bölgesinden, Karacaköy, Evcik Barajı’ndan Karadeniz’e bağlanan bölümde

7 Nisan 2014
bosluk

İstanbul’da Su Kesintisi

su kesintisiKüçükçekmece’de bazı bölgelere yarın saat 10.00’dan itibaren 16 saat süreyle su verilemeyecek. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nden yapılan açıklamaya göre,

31 Ekim 2013
bosluk

Asker gitti bakın yerine ne geldi

askeri arazi 64 yıl önce jandarma birliklerinin bulunduğu Küçükçekmece’deki askeri bölgedeki yeşil alanların yerine 2 bin 300 konut inşa edildi.

“Kışlalar şehir dışına taşındıktan sonra boşalacak araziler imara açılacak mı?” sorusu gündemdeki yerini korurken gözler ‘betonlaşmış kışlalar’a çevrildi. İstanbul-Halkalı’da 4 yıl önce askeri alan olan bölgede ağaçların yerini beton bloklar aldı. Sarıyer’deki 500 dönümlük 15. Hava Füze Üssü arazisi de konut yapılması için TOKİ’ye devredildi.

14 Ağustos 2013
bosluk

Başkan, Kanal İstanbul’un güzergahını açıkladı

Kanal İstanbul güzergahıTürkiye’nin en büyük projelerinden biri olacak ‘Kanal İstanbul’un güzergahı netleşmeye başladı. Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Kanal İstanbul projesinin hangi güzergahtan geçeceğini açıkladı.

Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Kanal İstanbul projesinin Küçükçekmece Gölü kıyısındaki askerlik şubesinden başlayacağını ve Sazlıbosna Barajı üzerinden Karaburun’a oradan da Karadenize ulaşacağını ifade etti..

29 Temmuz 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------