Grup Yürüyüş Başakşehir Konseri

Başakşehir Belediyesi tarafından her ay düzenlenen ezgi konserleri Grup Yürüyüş ile devam etti.

16 Şubat 2015
bosluk

Fettah Can Başakşehir’de Konser Verdi

Besteci ve söz yazarlığı kimliği ile beğeni toplayan Fettah Can Başakşehir’de sahne aldı. Türkiye’nin tanınmış sanatçıları ile çalışmış olan sanatçı gecede sevilen parçalarını ilçe sakinleri için seslendirdi.

19 Ocak 2015
bosluk

Başakşehir’de Ortadoğu paneli Düzenledi

Son dönemde dünya gündeminden düşmeyen Ortadoğu, Başakşehir’de düzenlenen bir panelde konuşuldu.

17 Ocak 2015
bosluk

Ömer Döngeloğlu, Başakşehir Sohbetleri’nde

Sevilen sohbetleri ilgiyle takip edilen İlahiyatçı-Yazar Ömer Döngeloğlu, Başakşehir Belediyesi’nin düzenlediği Başakşehir Sohbetleri’nde ilçe sakinleriyle buluştu.

14 Ocak 2015
bosluk

Ömer Karaoğlu konserine yoğun ilgi

Güçlü yorumu ve özgün besteleriyle Ömer Karaoğlu, Başakşehir Ezgi Konserleri’nde Başakşehirlilerin yoğun katılımı ile sahne aldı.

4 Ocak 2015
bosluk

Batı ve İslam sanatı farklar üzerine oturur

Ömer Lekesiz Başakşehir'deİlgiyle takip edilen köşe yazılarının yanı sıra öykü, inceleme ve denemeleriyle de tanınan Edebiyatçı-Yazar Ömer Lekesiz Başakşehir Belediyesi’nin düzenlediği kültür-sanat söyleşilerine katıldı.

Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Haluk Dikbaş ve Başakşehirli vatandaşlar katıldı.

27 Aralık 2014
bosluk

Sigara kullanımının kısırlığa etkisi

Sigara ve kısırlıkKısırlık tedavisi ve tüp bebekte yeni gelişmeler Doç. Dr. Banu Kumbak Aygün’ün katıldığı bir sağlık seminerinde anlatıldı.

Başakşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından ‘Sağlıklı Yaşam Okulu’ programları çerçevesinde düzenlenen seminer Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

27 Aralık 2014
bosluk

Cibali Karakolu Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde

cibali karakoluTürk tiyatrosunun başyapıtlarından biri olan Muammer Karaca’nın Cibali Karakolu Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde sahnelendi.

İBB Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen Tiyatro oyununda duayen sanatçı Zihni Göktay komiser rolüyle izleyicini büyüledi.

27 Aralık 2014
bosluk

Çocuklarımızı Ne Kadar Tanıyorsunuz?

Mehtap Kayaoğlu SeminerBaşakşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu söyleşilerin bu haftaki konuğu Psikolog Mehtap Kayaoğlu’ydu.

Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde gerçekleşen söyleşide çocuk eğitimi ve ailelerin davranışlarıyla ilgili neler yapılacağı üzerine konuşuldu. Söyleşiye Başakşehirli ailelerin ilgisi yoğundu.

27 Aralık 2014
bosluk

Troya Efsanesi; Başakşehir’de

Troya EfsanesiBaşakşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu kültür etkinliklerinde ikinci kez sahne alan Troya yine sahnede göz doldurdu. Gösteriyi Sanatçı Emel Sayın’da Başakşehirlilerle birlikte izledi.

23 Aralık 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------