Kurtlar Vadisi’nin inanılmaz Youtube rekoru

Yapımcılığını Pana Film’in yaptığı efsanevi Kurtlar Vadisi Pusu dizisi tarihi rekorlar kırmaya devam ediyor.

17 Ocak 2018
bosluk

Büşra Ayaydın Kimdir?

Büşra Ayaydın biyografisiBüşra Ayaydın 1994 Ankara doğumlu oyuncudur. lise yıllarında oyunculuk hayatına dahil oldu ve kısa zaman içerisinde kendisini geliştirerek  beğenilen oyuncularından birisi haline geldi.

16 Nisan 2016
bosluk

Mehmet Polat Kimdir?

Mehmet Polat biyografisiMehmet Polat 1970 Diyarbakır doğumludur. Mehmet Polat,1982 Yılında konservatuvar’dan mezun oldu.İlk olarak Karşımıza “Böylemi Olacaktı” Adlı Dizide Çıktı.ve Kurtlar vadisi , Acı Hayat Gibi Dizilerle Kendini Geliştirdi.Şu Sıralar Sakarya Fırat Dizisinde “Artin” Karakterini oynamıştır.

3 Aralık 2015
bosluk

Yüksel Arıcı Kimdir?

Yüksel Arıcı biyografisiYüksel Arıcı 1963 yılı Adana doğumlu Türk oyuncudur. Adana’da doğan Arıcı, Adana Erkek Lisesi’nde eğitim almıştır. 1981 yılında Adana Şehir Tiyatrosu’nda profesyonel tiyatro yaşamına başlayan Arıcı, 1987 yılında Karınca Katarı isimli filmde sinemaya atılmıştır.

15 Eylül 2015
bosluk

Tarık Ünlüoğlu Kimdir?

Tarık Ünlüoğlu biyografisiTarık Ünlüoğlu 1957 yılı İzmir doğumlu Türk Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur.

İzmir Namık Kemal Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Ankara Devlet Konservatuvarına girdi. Bir yıl Opera okuduktan sonra, Tiyatro bölümüne geçti.

15 Eylül 2015
bosluk

Memati, Abdülhey ve Erhan’ın yerini Alpler aldı

Kurtlar Vadisi ve alplerKurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar ve Süleyman Çakır’dan sonra en çok zevk toplayan ve dizinin en çok izlenen dizilerden birini olması sağlayan karakterler Memati, Abdülhey ve Güllü Erhan olmuştu. Güldüren diyalogları aksiyon sahnelerindeki başarıları bu karakterleri seyirci için vazgeçilmez yapmıştı.

7 Mart 2015
bosluk

Oktay Kaynarca Kimdir?

Oktay Kaynarca biyografisiOktay Kaynarca 27 Ocak 1965, Malatya doğumlu Türk oyuncudur. Oktay Kaynarca, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Yüksek Lisans Bölümü mezunudur. Ayrıca oyuncunun memleketi Hekimhan’da Oktay Kaynarca isminde bir de cadde vardır.

15 Aralık 2014
bosluk

Hakan Meriçliler Kimdir?

Hakan Mericliler biyografisiHakan Meriçliler 29 Ocak 1968 yılı İzmir doğumludur. Kanal D’de yayınlanan Yalan Dünya adlı dizide canlandırdığı Çağatay Koçtuğ karakteriyle tanınan Türk oyuncudur.

Selanik ve Girit göçmeni bir ailede İzmir’de doğdu. Anneannesi Yunandır.

6 Aralık 2014
bosluk

Günay Musayeva Kimdir?

Günay Musayeva biyografisiGünay Musayeva 7 Şubat 1986 tarihinde Azerbaycan’da dünyaya gelmiştir. 2011 yılında Best Model of Azerbaycan’da birinci olmuş ve Best Model of the World yarışmasında ikincilik derecesini kazanmıştır.

24 Ekim 2014
bosluk

Begüm Kütük Yaşaroğlu Kimdir?

Begüm Kütük Yaşaroğlu biyografisiBegüm Kütük Yaşaroğlu 27 Ağustos 1980 İzmir doğumlu Türk oyuncudur. İlk öğretimini Namık Kemal İlkokulu’nda okuyan Yaşaroğlu, orta ve liseyi İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimi için Fransa’ya giden Yaşaroğlu, burada Nancy 2 Ünivesitesi’nde Medya ve İletişim bölümünü tamamlayarak yurda döndü ve oyunculuk kariyerine başladı.

13 Ekim 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------