Öykü Karayel Kimdir?

Öykü Karayel biyografisiÖykü Karayel 1 Ocak 1990 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. 1990 yılında İstanbul’da doğan Öykü Karayel, Çemberlitaş Kız Lisesi mezunudur.

25 Temmuz 2017
bosluk

Kaan Taşaner Kimdir?

Kaan Taşaner biyografisiKaan Taşaner 23 Nisan 1979 Antalya yılı doğumlu Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur.

Konya S.Ü. Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunu olan Kaan Taşaner, oyunculuğa ilk adımını, Karanlıkta ilk ışık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla attı, ardından 2004 yılına kadar çeşitli oyunlarda sahne aldı, televizyondaki ilk rolünü Büyük Buluşma adlı televizyon dizisinde oynadı.

16 Aralık 2014
bosluk

Turgay Kantürk Kimdir?

Turgay Kantürk biyografisiTurgay Kantürk,  1961 İstanbul doğumlu tiyatro yönetmeni, şair, yazar, oyuncudur.

1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Tiyatro Bölümü, Oyunculuk ana Sanat Dalı’ndan mezun olan Kantürk, öğrencilik yıllarında çalışmaya başladığı Dormen Tiyatrosu ile profesyonel çalışma hayatına başladı.

25 Eylül 2014
bosluk

Serkan Çayoğlu Kimdir?

Serkan Çayoğlu biyografisiSerkan Çayoğlu Almanya doğumludur. Serkan Çayoğlu yakışıklı model,manken ve oyuncudur. Fit vücudu ve yakışıklılığı ile dikkatleri çekmektedir. İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

26 Haziran 2014
bosluk

Buğra Gülsoy Kimdir?

Buğra Gülsoy biyografisiBehiç Buğra Gülsoy 22 Şubat 1982 Ankara doğumlu Türk tiyatro, film ve dizi oyuncusu. İlk orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. 13 yaşında ilk sahne deneyimini yaşamıştır.

23 Haziran 2014
bosluk

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

Kıvanç Tatlıtuğ biyografisiKıvanç Tatlıtuğ 27 Ekim 1983 Adana doğumlu Türk oyuncu ve eski mankendir. Edirneli bir anne ile Yugoslavya kökenli Adanalı bir babadan dünyaya gelmiştir.

2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur. Fakat popülerliğini 2005’te başlayan oyunculuk kariyeriyle sağlamıştır.

5 Nisan 2014
bosluk

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir?

Çağdaş Onur Öztürk biyografisiÇağdaş Onur Öztürk 16 Ağustos 1979  Sivas doğumlu Türk oyuncudur. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı-Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunudur.

Kanal D’de yayınlanan Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Barış Hakmen karakteriyle tanınmaktadır.

5 Nisan 2014
bosluk

Serhat Teoman Kimdir?

Serhat Teoman biyografisiSerhat Teoman 1983 yılı İzmir doğumludur 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünden mezun olan Teoman’ın hayatı, konuk oyuncu olarak gittiği Kurşun Yarası dizisinden sonra Sadullah Celen’in kamera önü için keşfetmesiyle değişti.
Bugüne kadar pek çok dizide rol alan Teoman, Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Burak karakteriyle ününe ün kattı.

29 Mart 2014
bosluk

Ali Yörenç Kimdir?

Ali Yörenç biyografisiAli Yörenç 1987 İstanbul doğumludur. Yakışıklı ve genç oyuncu ünlü senarist Ece Yörenç’in oğludur. Ali Yörenç Yeditepe Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı okumuştur. Çocukken 10-12 sene basketbol oynadı. Ancak önemli sakatlık geçirdiğinden  basketi bırakmak zorunda kalmıştır. Bir dönem de tenis oynadı; birkaç kupası mevcuttur. Sporun her alanıyla ilgilenmektedirler.

28 Şubat 2014
bosluk

İbrahim Gündoğan Kimdir?

İbrahim Gündoğan biyografisiİbrahim Gündoğan, 1 Ocak 1959 İstanbul doğumludur.Tevfik Gelenbe Tiyatrosu, Nisa Serezli Tolga Aşkıner Tiyatrosu başta olmak üzere çeşitli tiyatrolarda çalıştı. Halen Şehir tiyatrolarında çalışıyor.

23 Şubat 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------