Psikopat Ertan İş Başında

Psikopat Ertan İş BaşındaKaçak 50.Bölüm’de Tülay (Yağmur Tanrısevsin) halası tırlar ile taşıdıkları bonzaileri şoförlerden biri fark etmesi üzerine zor duruma düşer.

17 Mart 2015
bosluk

Mafya Güzeli ve Aşkı

Mafya Güzeli ve AşkıKaçak 50.Bölüm’de Tülay (Yağmur Tanrısevsin) intikam hırsı ile dolmuştur.

Aşkı olan Ertan Demir (Berk Hakman) ile tam bir kafa dengi olmaya başlamıştır. Tülay Halasını sınır etmek ve onun evden gitmesini sağlamak için olmadık işler yapmaktadır.

17 Mart 2015
bosluk

Kaçak’a Mafya Anası Geliyor

Kaçak'a Mafya Anası GeliyorBabasının ölümüyle değişim geçiren Tülay (Yağmur Tanrısevsin) en yakınından başlamak üzere artık intikam alma zamanının geldiğine inanır.

24 Aralık 2014
bosluk

Psikopat Mafya’nın Anlaşması Bir Başka

Psikopat Mafya'nın Anlaşması Bir BaşkaKaçak 30.bölüm ilginç ve güzel bir sahne yer aldı. Psikopat Ertan Demir kendi gibi Psikopat Kel Said çetesi ile konuşarak anlaşmak yerine vuruşarak anlaşmayı tercih ediyorlar.

Bir Psikopat san bir de mafya isen önce birbirine racan kesmesini bileceksin sonra konuşmayı tercih etmelisin. 

21 Mayıs 2014
bosluk

Ertan Demir Ve Psikopat Çetesi

Ertan Demir Ve Psikopat ÇetesiKaçak 29.Bölüm’de Ertan Demir Rusyalı’ya ve Topçuoğluna karşı kendi yapılanmasını kurmanın peşindedir. Kendi gibi psikopat olan Kel Said’i hapishaneden  çıkarmaya karar verir.

Kel Said, Topçuoğlu’nun düşmanlarındandır. Hapse düşmesine sebep Topçuoğludur. Bunun için intikam hırsı ile yanıp tutuşan kel Said hapishaneden kaçar çıkmaz Topçuoğlu’nun adamlarının peşine düşer.

14 Mayıs 2014
bosluk

Kaçak, Topçuoğlu Şiddet İmparatorluğu

Kaçak, Topçuoğlu Şiddet İmparatorluğuKaçak Mafyası, yer altı dünyasının kirli ve şiddet dolu dünyasında yer almış, Şirket lakaplı bir mafya yapılanması olan İsmet Ali Topçuoğlu imparatorluğudur. İsmet Ali Topçuoğlu bu Kirli bir o kadar da şiddet içeren dünyasının kısa bir özetidir bu klip İZLE

13 Nisan 2014
bosluk

Serhat, Nasıl Kaçak Durumuna Düşer?

kaçak diziSerhat, Mafya babası İsmet Ali Topçuoğlu’nun yanında polis olduğu ortaya çıkınca İsmet bey ölüm emrini verir. Ancak Serhat, Merve  sayesinde kurtulmayı başarır. Kaçarken İsmet beyin oğlu Murat vurulur ve ölür.

9 Ekim 2013
bosluk

Kaçak’taki Yüzüğün Sırrı

İsmet Ali Topçuoğlu Baron Seçilir Yeni dönem dizilerinin en iyilerinden “Kaçak”ın mafya babası İsmet Tepecioğlu’nun (Mustafa Avkıran) taktığı yüzük mutlaka dikkatinizi çekmiştir. Önce elinde gördük, sonra hikayesi anlatıldı. Mafya babasının elinde bulunan bu yüzükte bir terazi ve kılıç var. Terazi adalet, kılıç her iki tarafta dengeyi sağlayan güç!

8 Ekim 2013
bosluk

Serhat, Mafya babası ile Tanışması

Serhat, Mafya babası ile TanışmasıKaçak 2. bölüm’de Topçuoğlundan intikam için yola çıkan Serhat şimdilik bunu başaramamıştır. Bu arada Serhat, Topçuoğlu ailesi ile daha önce olan ilişkileri de netleşmektedir. Serhat mafyaya sızmak için hapishane de İsmet Topçuoğlu’nun hayatını kurtarır ve böylece onun gözüne giren Serhat mafya babasının yanında ikinci adam olarak çalışmaya başlar.

2 Ekim 2013
bosluk

İsmet Ali Topçuoğlu Baron Seçilir

İsmet Ali Topçuoğlu Baron SeçilirEn azılı mafya patronunun yanında çalışmaya başlayan Serhat eski patron Abto’yu yakalamasının ardından İsmet Ali Topçuoğlu’nun yeni patron seçilmesine karar verilir. Serhat’da onun sağ konudur.

2 Ekim 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------