TOKİ-Makro Kayaşehir projesi öne çekildi!

toki logoTOKİ-Makro Kayabaşı projesinin inşaat çalışmaları Ağustos ayından önce başlıyor. Projede 700 konut ve 120 dükkan yer alacak.

13 Şubat 2017
bosluk

Kayaşehir Meydan Dükkanları Nerede?

Başakşehir Merkez’deki Türkiye’nin ilk planlı kent meydanında inşa edilen Meydan Dükkanları, 1 milyonluk şehrin çekirdeğinde yer alıyor. Meydan Dükkanları, Türkiye’de ilk defa kamu kurumlarını tek bir merkezde toplayan kent meydanındaki tek ticari ünite olma özelliğini taşıyor.

23 Şubat 2015
bosluk

Başakşehir Meydan Dükkanları Satışta

TOKİ ve Emlak Konut’tan 240 bin TL’dden başlayan muhammen bedellerle Başakşehir Kent Meydanı’nda dükkan ve mağazalar!

23 Şubat 2015
bosluk

Kayaşehir’de Meydan Dükkanları 23 Şubat’ta tanıtılacak

Emlak Konut GYO ile Makro Akyapı Ortaklığı’nın Kayaşehir’de geliştirdiği Park Mavera projesine dahil olan Meydan Dükkanları 23 Şubat 2015 tarihinde Çırağan Sarayı’nda tanıtılacak.

16 Şubat 2015
bosluk

İstanbul’un Gözü Bu Projede

Başakşehir Kent Meydanı 1İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilecek Türkiye’nin en büyük şehir planı, konutlarıyla da dikkat çekecek. Makro- Akyapı’nın imzasını taşıyacak olan konut projesi, 10 bin TL peşinatla satılacak.

Türkiye’nin en büyük ölçekli şehir planının hayata geçirileceği İstanbul Başakşehir’de, Makro-Akyapı Ortak Girişimi yeni bir projeye imza attı.

27 Ekim 2014
bosluk

Başakşehir Kent Meydanı ne durumda?

Başakşehir Kent Meydanı ŞantiyesiBildiğiniz üzere Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük kent meydanı Başakşehir Kayaşehir de yapılacak.
Toki Kayabaşı projesinin tam ortasına tekabül eden Kayaşehir 17.Bölge ile Başakşehir evleri konut projelerinin tam ortasında yapılması planlanan Başakşehir Yeni Merkezi 2010 yılından beri dolgu çalışmaları devam etmekte idi.

24 Ekim 2014
bosluk

Kayaşehir’de 10 bin lira peşinatla yeni proje

başakşehir yeni merkezMakro-Akyapı işbirliğiyle Başakşehir’de inşa edilecek meydanda yer alacak olan proje 10 bin lira peşinatla satılacak. Başakşehir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alacak.

Makro-Akyapı ortak girişimiyle Başakşehir’de inşa edilmesi planlanan Türkiye’nin ilk planlı şehir meydanının yapımı 2104 yılının sonuna kadar başlayacak.

20 Ekim 2014
bosluk

Kayabaşı 4.etabın adı belli oldu:Mavera Park

Park MaveraMakro ve Akyapı ortaklığının Başakşehir Kayabaşı’nda inşa edeceği projenin adı belli oldu. 672 adet konut ve 338 adet ticari birimden oluşacak olan Kayabaşı projesinin ismi “Mavera Park” oldu.

8 blok halinde yükselen Mavera Park projesi 368 bin metrekarelik Başakşehir Kent Meydanı içerisinde yer alıyor. Mavera Park’ta daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde dizayn edildi.

16 Ekim 2014
bosluk

Seyran Şehir Fotoğrafları

Seyran Şehir ResimleriSeyran Şehir İstanbul Avrupa yakası Başakşehir’e bağlı Kayaşehir’de inşa ediliyor. Makro İnşaat ve Akyapı ortak projesi çalışmalara başladı.

27 Eylül 2014
bosluk

Kayabaşı 4.etap nerede?

Kayabaşı 4.etapİstanbul Başakşehir Kayaşehir bölgesinde yapımı gerçekleşecek olan Kayabaşı 4.etap nerede? İstanbul Kayabaşı 4.etap nasıl gidilir?

İnşaat çalışmalarına bu yıl içerisinde başlanacak Makro Akyapı Kayabaşı 4.etap nerede sorusuna yanıt vermeden önce projenin diğer detaylarına geçelim.

25 Eylül 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------