Toki: Protokol Görüşmeleri Devam Ediyor

tokiMaltepe’ye taşınması süren Marmara Üniversitesi kampüslerine ait bazı arazilerin TOKİ eliyle satılacağı iddiasını sorduğumuz Toplu Konut İdaresi Başkanlığından yanıt geldi.
Rektörlüğün iddiaları kesin bir dille yalanlamasına karşılık TOKİ, gazetemize gönderdiği cevapta “Protokol Görüşmeleri Devam Ediyor” belirtti.

7 Haziran 2014
bosluk

Dünyanın en büyük parkı İstanbul’da yapılıyor!

en büyük parkİstanbul Maltepe sahili doldurularak oluşturulacak yaklaşık 171 futbol sahası büyüklüğündeki alana, içinde su sporları alanı, voleybol, basketbol, tenis ve golf sahaları, hayvanat bahçesi, oyun parkı, lunapark, miting meydanı, plaj, konser salonu, cami ve otoparkın yer alacağı dünyanın en büyük parkı yapılıyor.

7 Aralık 2012
bosluk

İstanbul Maltepe Toki konutları toprak kayması

baybulMaltepe Başıbüyük’te TOKİ tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında iki yıl önce yapılan konutlar ve bir ilköğretim okulunun bulunduğu eğimli arazide meydana gelen heyelan bölge halkı ve öğrenciler için endişe yaratıyor.

27 Kasım 2012
bosluk

İstanbul Maltepe’de toprak kaydı

kurtarmaİstanbul Maltepe’de İbrahim Kaya’ya ait 3 katlı ve toplam 3 dairenin bulunduğu binanın yanındaki inşaatta sürdürülen hafriyat çalışması nedeniyle toprak kayması meydana geldi.

19 Kasım 2012
bosluk

Maltepe Toki Konutları Kayıyor

maltepe toki konutları 2Başıbüyük Mahallesi’ndeki TOKİ konutlarının neden olduğu toprak kayması mahallenin büyük bölümünü tehdit etmeye devam ediyor. CHP İl Başkanı ve milletvekilleri ile CHP Maltepe örgütünün bölgeye yaptığı ziyarette tehlikenin büyüklüğüne bir kez daha dikkat çekildi.

27 Eylül 2012
bosluk

İstanbul’da elektrik kesintisi

elektrik kesintisi varPendik, Çekmeköy, Maltepe ve Kartal’ın bazı semtlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ’den (AYEDAŞ) yapılan açıklamaya göre,Pendik, Kurtköy, Samandıra ve Kartal işletme müdürlüklerinin hizmet alanı içinde kalan bazı trafo merkezlerinde bakım ve onarım çalışması yapılacak.

4 Ağustos 2012
bosluk

İstanbul Maltepe Toki Konutları hak sahiplerine teslim edildi

konutİstanbul Maltepe Toki Hak Sahipleri
İstanbul’da Maltepe Başıbüyük Mahallesinde daha önce 120 aile tapu sevincini yaşatan Maltepe Belediyesi, 63 aileyi daha konut sahibi yaptı.

25 Şubat 2012
bosluk

Egeyapı Group, Kartal ve Maltepe’de iki yeni projeye başlayacak!

BatışehirBatışehir projesinin yapımcı firması Egeyapı Group, Anadolu Yakası’na Batışehir’in iki katı büyüklüğünde projeler yapmayı hedefliyor. Egeyapı, bu yıl içinde iki yeni projeye başlayacak
25 Ocak 2012
bosluk

Dumankaya Maltepe’yi uçuracak

Dumankaya HorizonDumankaya, içinde fuayesi, konferans salonu ve sanat galerisinin yanı sıra cadde mağazaları olan yepyeni bir yaşam alanı inşa ediyor.

3 Kasım 2011
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------