Başakşehir ile Yeşilay İşbirliği

sağlık bakanlığı logoSağlıklı bir nesil oluşturma hedefi için el ele veren Yeşilay ve Başakşehir Belediyesi, Bağımlılıkla Mücadele İşbirliği Protokolüne imza attı.

30 Ocak 2017
bosluk

Mevlüt Uysal ‘Başarılı Belediye Başkanı’ ödülü aldı

Tokat Yayın Gurubu’nun organize ettiği Tokat Kültür Haber Dergisi ve Tokat Gündem Gazetesi’nin kuruluş günleri ve geleneksel olarak düzenledikleri 16. Tokat Enleri Ödül Töreni,

30 Ocak 2017
bosluk

Belediyenin Okullara Malzeme Desteği

Başakşehir Belediyesi’nin ilçe okullarına spor malzeme ve ekipman desteği devam ediyor.

24 Şubat 2015
bosluk

Hz. Ebubekir Camii Kuran Kursu açıldı

Hz. Ebubekir Camii Kuran Kursu, Başakşehir Belediyesi ve Başakşehir İlçe Müftülüğünün desteği ile açıldı.

6 Şubat 2015
bosluk

Futbol şampiyonları Başkan Uysal’ı ziyaret etti

Türkiye Futbol Federasyonunun 2014-2015 U-15 Ligi’nde namaglûp şampiyon olan Başakşehirspor Kulübü futbolcuları Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı makamında ziyaret etti.

31 Ocak 2015
bosluk

Kayaşehir Spor Kulübü U-11 Şampiyonu

Kayaşehir spor Kulübü bünyesinde top koşturan sporcular, Türkiye Futbol Federasyonu U11 Minikler Turnuvası 2’inci Grup Şampiyonu oldu.

26 Ocak 2015
bosluk

Akif, ölüm yıldönümünde Unutulmadı

Mehmet Akif Ersoy’un Ölüm YıldönümüBaşakşehir Belediyesi, İstiklal Marşı’mızın şairi, büyük mütefekkir Mehmet Akif Ersoy’u özel bir programla yad etti.

Vefatının 78. yılında düzenlenen özel programda Mehmet Akif Ersoy, fikirleri ve edebi kimliği ile anlatıldı. Sanatçı Uğur Işılak geceye özel bir konser verdi.

29 Aralık 2014
bosluk

Başbakan Başakşehir Belediyesini ziyaret etti

Başbakan Başakşehir Belediyesini ziyaret ettiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, tedavi gördüğü hastanede vefat eden Başakşehir Belediyesi şirketi Başakkent A.Ş Genel Müdürü Hasan Küçükoğlu’nun cenaze namazına katılmak için Başakşehir’e geldi. Başbakan Davutoğlu, cenaze namazının ardından Başakşehir Belediyesi’ne geçerek Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile bir süre makamında sohbet etti.

17 Aralık 2014
bosluk

Yeşilçiçek anısına Güreş Turnuvası düzenlendi

Başakşehir İkitelli Spor KompleksiBaşakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir Güreş Derneği kurucusu Merhum Muhittin Yeşilçiçek’in anısına düzenlenen Minik ve Yıldızlar Güreş Turnuvası ve ödül törenine katıldı. Dereceye giren sporcular madalyalarını Başkan Uysal’ın elinden aldı.

15 Aralık 2014
bosluk

Başakşehir Anadolu Kız İHL’ne kavuşuyor

Başakşehir Anadolu Kız imam hatipBaşakşehir, bölgede büyük bir ihtiyacı karşılayacak, çevreci yapısı ve modern donanımıyla eğitimde standartları yükseltecek bir kuruma daha kavuşuyor.
Başakşehir Göçmen Konutları’nda, Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi açılıyor.

14 Aralık 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------