Yağmur Tanrısevsin Mayıs Kraliçesi Resimleri

Yağmur Tanrısevsin Mayıs KraliçesiYağmur Tanrısevsin, yükselişini sürdürmeye başladığı sektörümüzün güzel hanımefendilerindendir.

Mayıs Kraliçesi, yapımcılığını Birol Güven’nin üstlendiği Başrolü Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı dizi her salı akşamı 19:45’de Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Ayrıca Dizi May Queen’den uyarlanmıştır

27 Kasım 2015
bosluk

Doksanlar Dizisi Bitti

doksanlarÜnlü yapımcı Birol Güven’in çok izlenen ‘Seksenler’ dizisinden sonra büyük umutlarla ve yatırımla ekrana sürdüğü ‘Doksanlar’ dizisi de elveda dedi.’Doksanlar’ın bittiğini dizinin oyuncusu Pelin Öztekin, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafa yazdığı mesajla duyurdu.

3 Mayıs 2014
bosluk

Seksenler 100. bölümünü kutluyor!

seksenler dizisiTRT 1’nin yapımcılığı MinT Prodüksiyon tarafından gerçekleştirilen dizisi ‘Seksenler’ 25 Mart Salı akşamı 100. bölümüyle ekranlarda olacak.

2012 Ocak ayında yayınlanmaya başlayan dizinin oyuncularının yer aldığı 100. bölüm konseri düzenlendi.

23 Mart 2014
bosluk

MinT Prodüksiyon’da Bir Doksanlar Gecesi

MinT Prodüksiyonda Bir Doksanlar GecesiDoksanlar oyuncuları geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü izlemek için MinT Prodüksiyon’da toplantı. Hepberaber yemek yiyen oyuncular, daha sonra artık geleneksel hale gelen Doksanlar masa tenisi turnuvasında Deniz Oral ve Anıl Altınöz’ün karşılaşmasını izledi.

1 Mart 2014
bosluk

Birol Güven’in Yeni Dizi Projesi; ilişki Tamircisi

birol güven 1Mint Yapım’dan bambaşka bir serüven. Made in Turkey sloganıyla binlerce diziyi hafızalara kazıyan Mint Yapım sahibi Birol Güven bambaşka bir projeyle ekrana gelecek. İlişki Tamircisi adını alan dizi çok yakında başlıyor. Usta yapımcı Birol Güven’den yepyeni bir dizi geliyor Şu sıralar TRT 1’e Seksenler, Zengin Kız Fakir Oğlan, ATV’ye Doksanlar, FOX’a Çocuklar Duymasın’ı hazırlayan Birol Güven ekibi MinT yapım ” Ilişki Tamircisi ” adlı yeni bir dizi hazırlıyor.

31 Ocak 2014
bosluk

Deniz Oral, Seksenler’de Turgul Özal’ı Oynayacak

Seksenler 85.Bölüm Fragmanı“Doksanlar” dizisinde Özal hayranı müteahhiti oynayan Deniz Oral, “Seksenler”de ise Özal oldu!
Bir oyuncunun aynı yapım şirketinin veya farklı şirketlerin çektiği dizilerde oynaması doğal…
Hele hele de bizim gibi dizinin çok, iyi oyuncunun az olduğu bir ülkede…

7 Aralık 2013
bosluk

Seksenler Seti

Seksenler SetiSeksenler Sahne Öncesi Vural Çelik, Aşkın Şenol Ve Hacı Ali Konuk’la Sohbet

26 Ekim 2013
bosluk

Doksanlar dizisinin yayın günü değişti

doksanlar dizisiDoksanlar dizisinin yayın günü değişti. atv ekranlarında yayınlanan Mint Yapım imzalı Doksanlar dizisinin yayın günü değişti.

24 Ekim 2013
bosluk

Bacağı kesilen Yalçın Menteş çekimlere başlıyor!

mintUzun süren rahatsızlığının ardından bacağı kesilen Yalçın Menteş, Doksanlar dizisinin kadrosuna dahil olmuştu. Tamamen sağlığına kavuşan Menteş yakında çekimlere başlıyor.

İşte yapımcı firma Mint Yapım’dan magazin.com.tr’ye gelen açıklama;
21 Ağustos 2013
bosluk

‘Doksanlar’ dizisine Hollywood platosu

doksanlar dizisiTürkiye’de diziler için kurulan platolardan gitmediğim yok gibi… Türkiye’de bir dizi için yapılan harici platolar arasında, Mint Yapım’ın ‘Doksanlar’ dizisi için Birol Güven’in doğup büyüdüğü Darıca’daki seti gibisini görmedim.

22 Haziran 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------