Türkü Turan Kimdir?

Türkü TuranTürkü Turan, 1 Şubat 1985 Muğla’da doğmuştur. Türkü Turan, Ortakoul ve lise yıllarında tiyatro ile ilgilenmiş Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Çeşitli TV programlarında sunuculuk yapmış olan Türkü Turan, Annem, Çakıl taşları, Adını feriha koydum dizilerinde rol almıştır.

26 Nisan 2016
bosluk

Toki Yönetimi İddialari Cevaplandırdı

Etiketler: ,

TokiToplu Konut İdaresi tarafından yapımı tamamlanan Muğla’daki konutlarda kalan bazı site sakinlerinin mevcut yönetime ilişkin açıklamalarına TODKİ yönetimi cevap verdi. TOKİ yönetimi tarafından yapılan açıklamada, açıklamayı yapanların ortak kullanım alanlarını işgal ettikleri ileri sürüldü.

1 Aralık 2014
bosluk

Ünlülerin Tatil Mekanı Muğla

Etiketler: ,,

Bodrum MuğlaGürkan Uygun’un restoran işletmeciliğini almış olduğu Muğla, Türkiye’deki ünlü sanatçıların yaz tatillerini geçirmek için ilk gittikleri mekanlardan birisidir. Türkiye’de Muğla Bodruma uğramamış, burada tatil yapmamış ünlü yok gibidir.

Peki Muğla neresidir? Muğla’nın özellikleri  nelerdir?

9 Haziran 2014
bosluk

Memati Baş’ın Restoranına Nasıl Gidilir?

bodrum gümüşlükGürkan Uygun, Muğla Bodrum Gümüşlük beldesindeki bir pansiyona ait olan restoranın işletmeciliğini aldı.Muğla Bodrum Gümüşlük beldesi nerededir? Muğla gümüşlük beldesine nasıl gidilir?

Muğla iline bağlı Bodrum, Anadolu’nun güneybatı kıyı şeridinde yer almaktadır. Bir yanı Güllük Körfezi, bir yanı Gökova’ya bakan Bodrum, tarihi, doğal güzelliği ve renkli hayatıyla tatilcilerin ilk adresi.

9 Haziran 2014
bosluk

Neriman Uğur Kimdir?

Neriman Uğur biyografisiNeriman Uğur Doğum tarihi: 1958 Muğla Fethiye. Türk, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.Neriman Uğur, 1983 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü mezunudur.
Aynı yıl Devlet Tiyatrolarının oyunculuk dalında açtığı sınavı kazanarak, Bursa Ahmet Vefik Paşa Devlet Tiyatrosu sanatçı olarak göreve başladı. ve halen bu kurumda çalışmaktadır.

24 Aralık 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------