Beren Saat, Muhteşem Yüzyıl Kösem’e Ne Zaman Katılacak

Beren Saat biyografisiMuhteşem Yüzyıl Kösem Beren Saat Ne Zaman Oynayacak Kaçıncı Bölümde Çıkacak?

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu köşesinde, Beren Saat’in önümüzdeki hafta dizinin setine ilk kez dahil olacağını yazdı.

16 Aralık 2015
bosluk

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi başlıyor

Muhteşem Yüzyıl KösemStar TV’nin tanıtımları ile herkesi ekrana kilitleyen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman başlayacak? Kösem Sultan’ı canlandıracak olan Yunan güzeli tüm dikkatleri üzerine çekti. Hülya Avşar’ın da yer aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi için geri sayım başladı.

18 Eylül 2015
bosluk

Beren Saat, büyük tepki çekti!

Beren Saat biyografisiBeren Saat’in sosyal medyadan şehit haberlerine yorum yapmaması, takipçilerini kızdırdı. Yüzlerce hayranı oyuncuya “Muhteşem Yüzyıl Kösem’de oynamasın” diyerek tepki gösterdi

17 Eylül 2015
bosluk

Kadir Doğulu Kimdir?

Kadir Doğulu biyografisiKadir Doğulu 19 Nisan 1982 Mersin doğumlu Müzisyen ve modacı oyuncusudur.Kemal Doğulu’nun kardeşidir.

İlk olarak 2010’da Kanal D’de başlayan ve ardından Star TV’de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinin başrollerinden birini oynadı. 2011’de sona eren dizi ile oyunculuğa adım atmış oldu.

22 Kasım 2014
bosluk

Mete Horozoğlu Kimdir?

Mete Horozoğlu biyografisiMete Horozoğlu 11 Ekim 1975  Ankara doğumlu Türk tiyatrocusudur. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Ankara’da okudu. 2001 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2001/2003 yılları arasında Tiyatro Anadolu’da oyunucu olarak çalıştı.

23 Haziran 2014
bosluk

Beren Saat Kimdir?

 Beren Saat biyografisiBeren Saat 26 Şubat 1984 Ankara doğumlu Türk oyuncudur. Babası Hüseyin Avni Saat, annesi emekli öğretmen Ayla Saat’dir. Kendisinden 5 yaş büyük Cem adında abisi vardır. İlk ve orta dereceli öğrenimini Ted Ankara Koleji’nde tamamlayan genç oyuncu, üniversite eğitimi için Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tercih etti.

16 Haziran 2014
bosluk

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?

Erkan Kolçak Köstendil biyografisiErkan Kolçak Köstendil 16 Ocak 1983 Bursa doğumlu Türk oyuncudur. Liseyi Bursa Atatürk Lisesi’nde tamamlamıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Çeşitli tiyatro oyunlarında, film ve dizilerde rol almıştır. Tiyatroya Tuncay Özinel Tiyatrosu’nda başladı.

10 Haziran 2014
bosluk

Çağatay Ulusoy Kimdir?

Çağatay Ulusoy biyografisiÇağatay Ulusoy 23 Eylül 1990, İstanbul doğumludur. Türk oyuncu ve mankendir. Çağatay Ulusoy un babası Bulgaristan göçmeni, annesi ise Boşnak. Çağatay Ulusoy Best Model of Turkey yarışması 15 Ekim 2010 Cuma gecesi İstanbul’da düzenlenen yarışmasında Türkiye’ nin En İyi Erkek Modeli olarak 1. seçildi. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim görmüştür ve aynı zamanda Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almıştır.

31 Ocak 2014
bosluk

Esra Dermancıoğlu Kimdir?

Esra Dermancıoğlu biyografisiEsra Dermancıoğlu kimdir,Esra Dermancıoğlu yeni sezonun en çok konuşulan ve reyting rekorları kıran “Fatmagül’ün Suçu Ne” dizisinin kötü kadın karakterini ve çok iyi performans sergileyen yenge Mukaddes’i canlandıran Esra Dermancıoğlu.

9 Ocak 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------