Müjde Uzman | Baybul
     

Müjde Uzman ‘Kiralık Aşk’a transfer oldu

Müjde Uzman Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ geçen sezonun en çok dizilerinden biriydi. Dizide Meryem’le evli ve iki çocuk babası Hızır’ın sevgilisi Nazlı karakterine Müjde Uzman hayat vermişti.

6 Ağustos 2016
bosluk

Müjde Uzman, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Resimleri

Müjde Uzman Eşkiya Dünyaya Hükümdar OlmazMüjde Uzman, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi NAZLI ÖZTÜRK Karakteri; 27 yaşında… Mimar…Çalışmayı çok sever… Zengin olmanın değil ama başarılı olmanın hayallerini kurmuştur… evli çocuklu bir mafya babasına sevdalanmıştır… Üstelik de aralarında 20’ye yakın yaş farkı varken…

15 Eylül 2015
bosluk

Müjde Uzman Muhteşem Yüzyıl Resimleri

Müjde Uzman Muhteşem YüzyılMüjde Uzman Muhteşem Yüzyıl dizisinde Armin sarraf Jashua Efendi’nin kızıdır. Bali Beyle büyük aşk yaşar.

 

Müjde Uzman, Muhteşem Yüzyıl Armin Fotoğrafları

8 Şubat 2014
bosluk

Müjde Uzman Kimdir?

Müjde Uzman biyografisiMüjde Uzman 26 Eylül 1984 İstanbul doğumludur. Pazarlama Müdürü, Müzik Yazarı, model ve oyuncudur. 2001 yılında düzenlenmiş olan Elite Model Look yarışmasında birinci olarak popüler dünyaya hızlı bir giriş yapmıştır. Muhteşem Yüzyıl, 20 Dakika, Halil İbrahim Sofrası, Aşk Bir Hayal ve Paramparça Aşklar projelerinde rol aldı.

8 Şubat 2014
bosluk

SPONSOR BAĞLANTI.
SPONSOR BAĞLANTI..
------   .SPONSOR BAĞLANTI.------