Mustafa Avkıran Alabora Dizisinde

Mustafa Avkıran kaçakEndemol Türkiye’nin yepyeni dizisi Alabora’ya yeni bir isim dahil oldu!

Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın ana hikayesini yazacağı başrollerinde Kadir Doğulu ve Elçin Sangu’nun yer alacağı diziye Kuzey Güney ve son olarak Kaçak dizisinde İsmet Topçuoğlu karakterini canlandıran Mustafa Avkıran dahil oldu.

6 Aralık 2014
bosluk

Kro Tarık, Topçuoğlu Hesaplaşması

Kro Tarık, Topçuoğlu HesaplaşmasıUyuşturucu işi yapan Kro Tarık, Şirket patronu İsmet Ali Topluoğlu’ na Kafa tutar. Ancak Topluoğlu’na meydan okuyan Serhat’in elinden kurtulamaz.

Gürkan Uygun, Serhat Yeşil, Erdal Akıncı, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, kaçak hesaplaşma sahnesi

10 Ekim 2014
bosluk

Ertan ve Merve’nin Nişan Töreni

Ertan ve Merve’nin Nişan TöreniKaçak 4. bölüm’de Ertan’dan (Berk Hakman) gereken ilgiyi göremeyen Merve (Begüm Birgören) nişan fotoğraflarına bakarken nişan törenini hatırlar

10 Ekim 2014
bosluk

Serhat ile Mafya babası Tanışması

Serhat ile Mafya babası TanışmasıKaçak 2. bölüm’de Topçuoğlundan intikam için yola çıkan Serhat şimdilik bunu başaramamıştır. Bu arada Serhat, Topçuoğlu ailesi ile daha önce olan ilişkileri de netleşmektedir.

10 Ekim 2014
bosluk

İsmet Ali Topçuoğlu’nun Villası

Polat alemdar'ın eviDaha önceleri Kurtlar Vadisi dizisinin Büyük Baronu Polat Alemdarın babası Mehmet Karahanlı karakterine ev sahipliği yapmış olan villa şimdilerde kaçak dizisinde mafya babası İsmet Ali Topçuoğlunu ağırlıyor.

4 Temmuz 2014
bosluk

Mustafa Avkıran Dostluk Maçında

Etiketler:

Mustafa Avkıran KaçakAyvacık Belediyespor U-13 Futbol takımı ile Bulgaristan’ın OFC Sliven takımı oyuncuları dostluk maçı yapacak.

Ayvacık 21 Eylül Stadı’ndaki maç yarın yapılacak.

2 Temmuz 2014
bosluk

Haluk Bilginer Kaçak Muhteşem Giriş

Haluk Bilginer Kaçak Muhteşem GirişKaçak sezon finali ile birlikte diziye dahil olan Haluk Bilginer, Ustura Faysal karakteri ile diziye dahil olması ile birlikte büyük kelle avcılığına başladı.

İlk olarak eski bir hesabı kapatmak için İsmet Ali Topçuoğlu’nu öldüren Ustura Faysal daha çok can yakacağa benziyor.

23 Haziran 2014
bosluk

Kaçak 33.Bölüm Son Sahne

Kaçak 33.Bölüm Son SahneKaçak 33.Bölüm’de general ile ortaklığını bitiren Topçuoğlu, yeni bir hayata adım atmaya karar verir. Bu kararıyla birlikte yıllardır saklanan bir gizem de ortaya çıkacaktır.

Serhat, Ertan’ın kaçmaya çalıştığı tekneyi havaya uçurur. Ertan Demir öldü mü derken cesedi sahile vurur.

11 Haziran 2014
bosluk

Kel Said Topçuoğlunu Yakalar

Kel Said Topçuoğlunu Yakalarİsmet Ali Topçuoğlu torunu ile deniz kenarında bir lokantayı kapattırmış balık yemek üzeredir. Topçuoğlunu takip eden Kel Said’in adamı yerlerini ona bildirir. Kel Said ve kardeşleri lokantayı klas hareketler ile baskın düzenler.

Kel Said çekiç ile birlikte girmiş olduğu lokanta baskını izle

4 Haziran 2014
bosluk

Kaçak Büyük Hesaplaşma

Kaçak Büyük HesaplaşmaKaçak 32.Bölüm’de geçmişe ait bir hesap kapatılmak üzere Kel Said ile Topçuoğlu Konu Şantiyesinde bir araya gelirler.

Kel Said’in kardeşlerinin inşaat firmalarının yapmış olduğu konut projesinde bir çukur kazdırır. İsmet Ali Topçuoğlu ile Kel Said Psikopat usuller ile karşı karşıya gelirler.

4 Haziran 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------