Barış Arduç Serenay Sarıkaya’ya cevap!

GQ Türkiye, 2016’da başarıları ve stiliyle dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. Geccede Barış Arduç da ödül aldı.

17 Şubat 2017
bosluk

Mevlüt Uysal ‘Başarılı Belediye Başkanı’ ödülü aldı

Tokat Yayın Gurubu’nun organize ettiği Tokat Kültür Haber Dergisi ve Tokat Gündem Gazetesi’nin kuruluş günleri ve geleneksel olarak düzenledikleri 16. Tokat Enleri Ödül Töreni,

30 Ocak 2017
bosluk

Engin Altan Düzyatan Güldürdü

diriliş ödülGeçen yılın kış şartlarında ilk başta 40 çadırımız uçtu sonra da çizmelerimiz çamurda kayboldu. Bizim Alplerle ve diğer oyuncularla ilişkilerimizin iyi olması kardeş gibi olmamızın kökü o çalıştığımız iki aya dayanıyor.

5 Şubat 2016
bosluk

Dev ödül usta oyuncuya gitti!

serdar gökhan süleyman şah2015 Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri sahiplerini buldu. Diriliş Ertuğrul dizisindeki rolüyle öne çıkan Serdar Gökhan da ödüle layık görüldü.

Kültür ve Turizm Bakanlığının değme sene saygınlık ödülü şekilde verdiği Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri’ne, 2015 senesinde Mehmet Özbek, Serdar Gökhan, Prof. Dr. Hakkı Acun ile Ötüken Neşriyat A.Ş. müstahak görüldü.

9 Kasım 2015
bosluk

Serenay Sarıkaya Onlar Ödülleri’nde ödül verdi

Serenay Sarıkaya Onlar Ödülleri10 farklı dalda Türk Sineması’nın ‘En iyi On’ları ödüllendirildi. Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan Sinema sektörünün her zaman yanındayız

Ödül töreni sonrası, fotoğrafın efsane ismi Ara Güler, sahnede ödül alan sinemacıların toplu fotoğrafını çekti.

Türk Sineması’nın 100. yılı dolayısıyla, Beyoğlu Belediyesi ile Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) işbirliği, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Başbakanlık Tanıtma Fonu’nun da destekleriyle düzenlenen En İyi On’lar ödülleri dün gece sahiplerini buldu.

31 Mart 2015
bosluk

Yağmur Tanrısevsin’e Aşk Hayatı Soruldu

Yağmur Tanrısevsin Avon kadın ÖdülleriElele ile Avon Kadın Ödülleri 2014 gecesi düzenlendi. Kadınlar her daim ödüle layıktır. Dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir..

Gecede Yağmur Tanrısevsin ödül alan güzel kadınlar arasında idi. Bir ara kendisine uzatılan mikrofonda  Yağmur Tanrısevsin aşk hayatı ile sorular yöneltildi.

17 Mart 2015
bosluk

Burcu Kıratlı’ya ödül üstüne ödül

Burcu Kıratlı'ya ödülÜlkеmіzdеkі іlk tеѕcіllі dіjіtal moda yaşam dеrgіѕі olan Evoѕ Angеlѕ іlе ülkеmіzіn іlk Spіkеrlеr Platformu Kırmızı Türk Gеlеnеkѕеl Ödül Törеnі dün akşam Elіtе World Buѕіnеѕѕ Hotеl’dе gеrçеklеştі.

7 Mart 2015
bosluk

Yeşilçiçek anısına Güreş Turnuvası düzenlendi

Başakşehir İkitelli Spor KompleksiBaşakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir Güreş Derneği kurucusu Merhum Muhittin Yeşilçiçek’in anısına düzenlenen Minik ve Yıldızlar Güreş Turnuvası ve ödül törenine katıldı. Dereceye giren sporcular madalyalarını Başkan Uysal’ın elinden aldı.

15 Aralık 2014
bosluk

DAP Yapı’ya ödül

İstMarinGayrimenkul sektöründefarklı mimari projelere imza atan DAP Yapı’nın İstMarina projesi, dünyanın en önemli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen ‘International Property Awards’da, ‘2014-2015 Yapı Geliştirme’ kategorisinde ‘Dünya’nın En İyi Projesi’ seçildi.

15 Aralık 2014
bosluk

DAP İstMarina Kartal konut projesine büyük ödül

DAP İstMarina ödülDAP Yapı projelerinden biri olan İstMarina’ya ödül verildi. “International Property Awards”da, “2014-2015 Yapı Geliştirme” kategorisinde “Dünya’nın En İyi Projesi” seçildi.

12 Aralık 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------