Mevlana İlkokulu Okul Aile Birliği Bilançosu

Okul Aile Birliği 1TOKİ Kayaşehir Mevlana İlkokulu Okul Aile Birliği 2013 yılına ait gelir gider bilançosu açıklandı

28 Ekim 2013
bosluk

Okul Aile Birliği Seçimi

Okul Aile Birliği 1Okulumuz 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurul Toplantısı 23 Ekim 2013 Çarşamba günü saat 14:00´da yapılacaktır.

18 Ekim 2013
bosluk

Başakşehir’de Okul Kantinleri Denetlendi

denetlemeBaşakşehir Belediyesi okulların açılmasıyla eş zamanlı olarak ilçe genelinde faaliyet gösteren okul kantinleri ve eğitim kurumu çevrelerinde bulunan gıda satış yerlerinde denetimlere başladı. Denetimlerin bu günkü durağı, Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu Kantini oldu.

21 Eylül 2013
bosluk

Toki İmam Hatip Ortaokulu Olimpa’da Kermes ve Sergi Düzenledi

olimpa sergiBaşakşehir Toki İmam Hatip Ortaokulu “Okul Aile Birliği”nin  Başakşehir Olimpa’da Gıda Kermesi ve sergi tertip etti. Öğrenci velilerinin büyük katkıları ile gerçekleşmiş olan gıda kermesinden elde edilen gelir okul ihtiyaçlarına harcanacaktır.

Ayrıca kermeste öğrencilerin el becerileri de sergilenmiş ve veliler ve ziyaretçiler tarafından takdir ile karşılanmıştır.

 

3 Haziran 2013
bosluk

Başakşehir İmam Hatip Okul Aile Birliği Seçimi

Toki OkulBaşakşehir imam hatip ortaokulu okul aile birliği seçimleri bu gün yapıldı. Saat 11.30 da başlayan tören mevzuat ve konuşmacıların sunumlarının

28 Kasım 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------