The İstanbul Veliefendi Konutlar Satışları

The İstanbul Veliefendi konutları projesiThe İstanbul Veliefendi’, KİPTAŞ tarafından, inşaat sektörünün öncü firması YDA Group ve Kuruluş İnşaat ortaklığında Veliefendi’de, Koç Holding’e ait arsa üzerinde inşa edilen ”The Istanbul Veliefendi” ‘de son daireler satışa çıkarıldı.

27 Aralık 2014
bosluk

EVvel İstanbul projesi, kasım ayı birincisi

Emlak Konut GYO, İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla Başakşehir’de geliştirilen EVvel İstanbul projesi, kasımda satış şampiyonu oldu.

27 Aralık 2014
bosluk

Basın Ekspres Konutlarında kampanya

Basın Ekspresİstanbul’un yeni Maslak’ı olarak anılan Basın Ekspres Yolu üzerinde Kuyaş Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Vizyon Park projesi, cadde dükkânların için bir kampanya hazırladı.

23 Aralık 2014
bosluk

MN Bahçeşehir projesi 4. Etap daireleri

MN BahçeşehirMN Bahçeşehir projesi 17 bin 858 metrekare alanda yükseliyor. Projede toplam 182 adet konut bulunuyor. Proje 2 blok halinde yükseliyor.MN Bahçeşehir projesi giriş+ 23 kat bloktan oluşuyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Proje Mesa Mesken Yapı imzasıyla yükseliyor.

23 Aralık 2014
bosluk

Kayaşehir Evvel İstanbul’da Peşin Ödemede İndirim

evvel istanbulEvvel İstanbul Kayaşehir fiyatları minimum 295 bin TL’den başlıyor. Evvel İstanbul projesinde peşin veya kredili ödemelerde yüzde 9 indirim uygulanıyor

23 Aralık 2014
bosluk

Bulvar İstanbul yeni etaba başladı

bulvar istanbulBaşakşehir bölgesinde Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesi’nin merakla beklenen yeni etabı rezidans bloğu için talep toplanmaya başlandı.

37 kattan oluşan Başakşehir’in ilk rezidans projesinde 165 daire yer alıyor.

16 Aralık 2014
bosluk

Evvel İstanbul 24 ay 0 faizle Konut

evvel istanbulEvvel İstanbul Kayaşehir fiyatları 256 bin 700 TL’den başlıyor. İşte Evvel İstanbul Kayaşehir fiyatları… İntaya, İntes ve EYG Yapı ortaklığında Başakşehir Kayabaşı’nda inşa edilen Evvel İstanbul projesi toplam 678 konuttan oluşuyor.

16 Aralık 2014
bosluk

Sinpaş’tan Rekor Konut Satışı

Sinpaş Konut SatışıGayrimenkul sektöründe 40 yıldır faaliyetlerini sürdüren Sinpaş, 5 yıl içinde 12 bin konut satışıyla 7 milyar lirayı aşan satış cirosuna ulaştı. Sinpaş, yeni yılın ilk yarısında 3 yeni projeyi daha satışa çıkarmayı planlıyor.

15 Aralık 2014
bosluk

Resim İstanbul’da yıl sonu kampanyası

Resim İstanbulOrtadoğu Grup, Resim İstanbul Orman için düzenlediği yıl sonu kampanyasıyla konut alıcısına hem kârlı bir yatırım fırsatı hem de her detayı düşünülmüş, konforun doğayla buluştuğu sıra dışı bir yaşam alanı vaat ediyor.

Resim İstanbul Orman, Sancaktepe’de İstanbul’un Anadolu yakasının oksijen deposu olarak adlandıran Aydos Ormanı’nın hemen yanı başında yükseliyor.

12 Aralık 2014
bosluk

DAP İstMarina Kartal konut projesine büyük ödül

DAP İstMarina ödülDAP Yapı projelerinden biri olan İstMarina’ya ödül verildi. “International Property Awards”da, “2014-2015 Yapı Geliştirme” kategorisinde “Dünya’nın En İyi Projesi” seçildi.

12 Aralık 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------