Özlem Yılmaz Eşinden Boşandı

Özlem Yılmaz Düğün resimleriÖzlem Yılmaz, 25 Ekim 2013’te nikah masasına oturduğu hukukçu Ahmet Ayar’dan boşandı. Avukatı Kemal Altın aracılığıyla 13 Nisan’da Bakırköy Aile Mahkemesi’ne başvuran oyuncu, şiddetli geçimsizlik nedeniyle anlaşmalı boşanma davası açtı.

12 Mayıs 2015
bosluk

Kara Ekmek ilk bölümüne tam not

özlem yılmaz kara ekmekKaçak dizisi eski oyuncusu Özlem Yılmaz ATV ekranlarındaki yeni dizisi Kara Ekmek yayınlandığı ilk gün sosyal medyada en çok konuşulan dizi oldu.

Kara Ekmek ilk bölümü ile sosyal medyada gündeme oturdu.

17 Mart 2015
bosluk

Özlem Yılmaz Yeni Dizisi Kara Ekmek

özlem yılmaz kara ekmekÖzlem Yılmaz Kaçak Dizisinde ayrıldıktan sonra Emanet dizisinde oynamaya başlamış idi.

Dizi Reyting kurbanı olunca Özlem Yılmaz atv ekranlarında yayınlanacak olan ”Kara Ekmek Dizisi” ile anlaştı. Özlem Yılmaz dizide bayan başrol oyunculuğunu üstlenecektir.

22 Aralık 2014
bosluk

‘Ev kadını olsam çekilmem’

özlem yılmaz ev kadınıÖzlem Yılmaz’ı pek çok diziden tanıyoruz ama Burak Özçivit ile başrolü paylaştığı ‘Zoraki Koca’ ile Türk seyircisinin kalbine girdi. Ardından ‘Unutulmaz’ ve ‘Kaçak’ gibi ses getiren projelerde yer aldı. Son olarak da ‘Emanet’ dizisinde canlandırdığı Zelal karakteri ile kendinden bolca söz ettirdi.

Mehmet Akif Alakurt ile çektiği seksi yağmur sahneleri hala akıllardayken biz de güzel oyuncu ile buluştuk, hem bu sahneleri hem oyunculuk kariyerini hem de evlilik hayatını konuştuk.
* Aşk için tüm sıkıntı ve engellere katlanılmalı mı sizce?

22 Aralık 2014
bosluk

Özlem Yılmaz Emanet Resimleri

Özlem Yılmaz EmanetÖzlem Yılmaz Emanet, Zelal Demir karakteri; 24 yaşındadır. Kozaklı Turizm’de tur rehberi olarak çalışmaktadır. İstanbul’da İngilizce bölümünü bitirmiş, tek başına yaşayan babasını yalnız bırakamamış ve memleketi Mardin’e geri dönmüştür.

25 Eylül 2014
bosluk

Özlem Yılmaz Hızlı Başladı

Özlem Yılmaz Emanet SetiKaçak dizisinin sevilen karakteri Nurgül (Özlem Yılmaz) yeni dizisi Emanet için kapadokya’da bulunuyor.

Yazın ortasında bir çok sanatçı tatil yaparken Özlem Yılmaz ve Emanet dizisi ekibi hummalı bir çalışma ile yeni sezona hazırlanıyor.

11 Temmuz 2014
bosluk

Özlem Yılmaz Kaçak Dizisi’ne Veda Etti

Özlem Yılmaz Kaçak Setine Veda10 Haziran Salı günü Kaçak 33.Bölüm yayınlandı. Biz Kaçak 33. Bölüm’ü izlerken Kaçak ekibi Kaçak 34.Bölüm’ün çekimlerini bitirmek üzere idiler.

Kaçak 34.bölüm yanı Kaçak Sezon Finali Çekimleri bitti. 17.Haziran Salı günü yayınlanacak olan Kaçak sezon finalinde Özlem Yılmaz’ın diziden senaryo gereği ayrılacağını duyurmuştuk.

 

11 Haziran 2014
bosluk

İki Kadın Arasında Bir Kaçak

İki Kadın Arasında Bir "Kaçak"Serhat Hakeri Nurgül – güzel oyuncu Özlem Yılmaz- ile arayı düzeltince babasının yanından ayrılıp Serhat ile yaşamayı düşünen Merve – güzel oyuncu Begüm Birgören – zor anlar yaşar. Tek zor durumda kalan Merve değildir.

Serhat bir yanda sevdiği kadın diğer yanda çocuğunun annesi ne yapacağını bilemez durumdadır.

21 Mayıs 2014
bosluk

Özlem Yılmaz Kaçak Resimleri

özlem yılmaz kaçakKaçak 28.Bölüm heyecan dolu kurtarma operasyonuna sahne oldu.

Özlem Yılmaz’ın yoğun performans sergilediği kaçak 28.bölüm Özlem yılmaz fotoğrafları sizler ile paylaşıyoruz.

7 Mayıs 2014
bosluk

Özlem Yılmaz: En çok ağlayan kadın ödülünü ben alırım

özlem yılmaz kara ekmekSon yıllarda rol aldığı dizi projelerinde hep ağlayan kadın profiliyle izleyici karşısına çıkan Özlem Yılmaz ilginç açıklamalar yaptı. Genç oyuncu, “Artık gözyaşım kalmadı. Bu kategoride ödül verilirse mutlaka ben alırım” dedi.
Özlem Yılmaz: En çok ağlayan kadın ödülünü ben alırım.

4 Mayıs 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------