Paramparça Dizisinin Sırrı Nedir?

paramparçaDaha ilk bölümüyle seyirciyi kelimenin tam anlamıyla avucunun içine aldı. Bu, aynı zamanda son dönemde talihsizlik yaşayan Nurgül Yeşilçay’ın tarihinin döndüğü dizi olarak da konuşuluyor. Güzel oyuncunun Sensiz Olmaz, Bebek İşi, Cİnayet gibi dizileri reyting kurbanı olup yayından kaldırılmıştı.

25 Aralık 2014
bosluk

Nurgül Yeşilçay ekip arkadaşlarına nazar boncuğu taktı

Nurgül Yeşilçay nazar boncuğuEkranlara bomba gibi giren yeni dizi Paramparça reytingleri havaya kaldırdı. Ünlü Sanatçı Nurgül Yeşilçay bunun üzerine ekip arkadaşlarına birbir nazar boncuğu taktı ve tebrik etti. Ekranlara yeni bir dize ile dönen Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay bugünlerde çok keyifli. İlk bölümünün oynadığı Paramparça dizisi reytinglerde üst sıralarda olunca bir hayli keyifli olan oyuncu tüm ekip arkadaşlarına nazar boncuğu taktı.

17 Aralık 2014
bosluk

Nursel Köse Kimdir?

Nursel Köse biyografisiNursel Köse  1 Ocak 1970 yılı Malatya Doğumludur. Özel öğrenci olarak Almanya’ya giden Nursel Köse, mimarlık tahsili yaparken paralelinde, aktris, komedyen, yazar,şair ve radyo tiyatrosu yazarı olarak çalıştı.

6 Aralık 2014
bosluk

Güneş Emir Kimdir?

Güneş Emir biyografisiGüneş Emir, 10 Mayıs 1985 yılı İstanbul doğumlu Türk oyuncudur.
Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı- Oyunculuk bölümü (2007-2011) İstanbul Üniversitesi- Su Ürünleri Mühendisliği (2002-2007)

İlk büyük çıkışını hem O şimdi asker filminde hemde Deniz Yıldız adlı filmde gerçekleştirmiştir.
Güleç yüzü ve hoş bakışlarıyla dikkat çeken Güneş Emir Deniz Yıldızı filminde başarılı bir şekilde performans göstermektedir.

6 Aralık 2014
bosluk

Nurgül Yeşilçay Kimdir?

Nurgül Yeşilçay biyografisiNurgül Yeşilçay 26 Mart 1976 Afyonkarahisar doğumlu Türk oyuncudur. Sanatçı özellikle 2000’lerde rol aldığı önemli rollerle tanınmaktadır. Nurgül Yeşilçay Afyonkarahisar’da doğdu.

Ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 2001’de Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu.

25 Haziran 2014
bosluk

Erkan Petekkaya Kimdir?

Erkan Petekkaya biyografisiErkan Petekkaya 11 Aralık 1970 Elazığ doğumlu Türk oyuncudur. Diyarbakırlı olmasına rağmen Elazığ doğumlu olan Petekkaya, çocukluğunu İstanbul, Anadolu Yakası’nda geçirmiştir.

25 Haziran 2014
bosluk

Civan Canova Kimdir?

Civan Canova biyografisiCivan Canova 28 Haziran 1955  Ankara doğumludur.  Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, oyun yazarı, tiyatro yönetmenidir.Yönetmen Mahir Canova’nın oğlu olan Civan Canova, Ankara TED Ankara Koleji mezunudur.

12 Ocak 2014
bosluk

Cemal Hünal Kimdir?

Cemal Hünal biyografisiDoğum 2 Ekim 1976, İstanbul Türk oyuncu. Saint Benoit Fransız Lisesi’nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından İskoçya’ya, Gordonstoun International Summer School’a gönderildi.

23 Aralık 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------