Java Network Programlama Dili

PythonGenellikle network programlama denilince Uluslararası Standart Organizasyonu (ISO)’nun açık sistemler için ortaya koyduğu iletişim katmanlarından oturum katmanı (session layer) üzerinde duran uygulamalar akla gelir.

12 Haziran 2017
bosluk

NETCONF Network Programlama

PythonBu belgede tanımlanan Ağ Yapılandırma Protokolü (NETCONF) Yüklemek, değiştirmek ve silmek için mekanizmalar sağlar.

12 Haziran 2015
bosluk

Python Network Programlama

PythonPython, ağ hizmetlerine iki erişim seviyesi sağlar. Düşük seviyede, alttaki işletim sisteminde temel yuva desteğine erişebilirsiniz; bu da, işlemcileri ve sunucuları hem bağlantı yönelimli hem de bağlantısız protokoller için uygulamanıza izin verir.

12 Ocak 2015
bosluk

Toki Taksit Hesaplama Programı

HesapBildiğiniz üzere bu ay Toki Konutlarından ev alanların taksitlerine memur zammı oranında zam yapılacak.
Bir çok insan zammın ne şekilde işleme girdiği konusunda bilgi sahibi değil. Banka ise bu konuda ayrıntılı bilgi vermiyor.

27 Kasım 2012
bosluk

Toki Kayaşehir Taksit Oranı Nasıl Hesaplanır?

Etiketler: ,

hesap makinasıBildiğiniz üzere bu ay Toki Konutlarından ev alanların taksitlerine memur zammı oranında zam yapılacak. Bir çok insan zammın ne şekilde işleme girdiği konusunda bilgi sahibi değil. Banka ise bu konuda ayrıntılı bilgi vermiyor.

16 Kasım 2012
bosluk

ALikeT Software Registry Winner v.6.1.11.30

baybulALikeT Software Registry Winner v.6.1.11.30 Unattended/ 5.17 Mb

23 Ağustos 2012
bosluk

Dünyanın En İyi Antivirüsleri Belli Oldu

baybulAv-Comparatives, antivirüs yazılımları için bağımsız testler yapmasıyla ünlü Avusturya kökenli bir kuruluş. Bir başka deyişle; otomobil güvenliği için EuroNcap neyse, güvenlik yazılımları için Av-Comparatives o…

23 Ağustos 2012
bosluk

Windows 7 Service Pack 1 çıktı!

baybulMicrosoft, Windows 7 SP1’in çıktığını duyurdu. Windows 7 SP1’i indirmek için ihtiyacınız olan link burada. İndirin, daha güvenli ve hızlı bir Windows 7 kullanın. İşte detaylar.

23 Ağustos 2012
bosluk

Microsoft Windows 8 yok dedi!

Windows 8 logoMicrosoft cephesi, kendi başkanının ifadelerini şiddetle yalanladı. Bilişim dünyasna bomba gibi düşen açıklamaların detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

23 Ağustos 2012
bosluk

JMSNBot – Sizin yerinize başkası konuşsun!

Etiketler: ,

baybulAçıklama : Msn Protokolü üzerinden çalisan, verdiginiz kelimelere ve bu kelimelere gelecek cevaplara göre çalisan bir bot uygulamasi.

23 Ağustos 2012
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------