Hande Doğandemir yeni dizisi ‘Racon’

Hande Doğandemir yeni dizisiHande Doğandemir yeni dizisi ‘Racon’. Racon ne zaman yayınlanacak? Racon hangi kanalda yayınlanacak? Hande Doğandemir Racon dzisinde kiminle oynayacak?

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ ve Hande Doğandemir’in yer alacağı ve tv8’de ekrana geleceği konuşulan yeni dizi Racon’un yönetmeni belli oldu!

22 Aralık 2014
bosluk

Sezin Akbaşoğulları Kimdir?

Sezin Akbaşoğulları biyografisiSezin Akbaşoğulları 22 Nisan 1981 İzmir doğumlu Türk oyuncudur. Oyunculuk yaşamına lise tiyatro ekibiyle oynadıkları Yine Başladılar Şarkılarına (Nun singen Sie wieder) adlı oyunla başladı. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. İlk çıkışını Beyaz Gelincik dizisindeki Ceren Aslanbaş karakteri ile yakalamıştır.

15 Aralık 2014
bosluk

Tomris İncer Kimdir?

Tomris İncer biyografisiTomris İncer 16 Mart 1948 Bulgaristan doğumlu Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.

1974 yılında İstanbul Şehir Tiyatroları kadrosuna giren sanatçı, çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol aldı, özel tiyatrolarda oynadı. En önemli çıkışını Bir İstanbul Masalı adlı diziyle yaptı.

15 Aralık 2014
bosluk

Mehmet Aslantuğ Kimdir?

Mehmet Aslantuğ biyografisiMehmet Aslantuğ 25 Eylül 1961 Samsun Çarşamba doğumlu Türk oyuncudur. Samsun ili Çarşamba ilçesinin Dikbıyık mahallesinde dünyaya gelen Aslantuğ, anne tarafından Ubıh, baba tarafından Abzah olan Çerkes kökenli çiftçi bir ailenin 5. ve son çocuğu olarak doğdu.

15 Aralık 2014
bosluk

Hande Doğandemir Kimdir?

Hande Doğandemir biyografisiHande Doğandemir 22 Kasım 1985 Ankara doğumlu Türk oyuncu, sunucu, kamera arkası çalışanı ve sosyologdur.

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümü mezunudur. İletişim sosyolojisi üzerinde çalışmıştır. Televizyon ve iletişim sosyolojisi üzerinde çalışma yaparken kamera arkasında çalışmaya başladı ve kamera arkasında çalıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Oyunculukla birlikte TRT ‘de sunuculuk yaptı.

28 Ekim 2014
bosluk

Bi Sen Bi Ben Birde Bebek

Bi Sen Bi Ben Birde BebekNurgül ile Evlenen Ertan, Serhat Hakeri’ye şantaj yapmak için harekete geçer. Serhat ile kedi fare gibi oynamak istemektedir. Bu sefer acımasız bir o kadarda güzel bir plan yapar.

Planını gerçekleştirmek için harekete geçen Ertan Demir, Serhat Hakeri’yi telefon ile arar. Aralarında geçen telefon görüşmesinde 40 yıllık dostların konuşması yanı sıra ezeli iki düşmanın bir birlerine yapmış oldukları esprili Racon kesme konuşmaları ile doludur.

16 Nisan 2014
bosluk

Kaçak; Kralın Soytarısı

"Kaçak" Kralın SoytarısıSarayda Krala en yakın olan kişi kralın soytarısıdır. İsmet Ali Topçuoğlu Bici’nin mezarında Ertan’ bu sözler ile hitap eder.

Topçuoğlu artık yeri döndüğünü ve herkese yaptıklarının hesabını soracağını ifade eder. Topçuoğlu ve Ertan arasında geçen racon kesme kaçak 23.bölüm’de

2 Nisan 2014
bosluk

Serkan Kuru Kimdir?

Serkan Kuru biyografisiSerkan Kuru 1978 Bursa doğumludur. İlk orta ve lise eğitimini Bursa İznik’te tamamladı.Balıkesir Üniversitesi Endüstriyel Elektronik bölümünü okudu ve ardından MSM Kısa dönem Tiyatro eğitimi aldı.

Balıkesir’de Endüstriyel Elektronik okuduktan sonra bir teknoloji firmasına çalışmaya başladı.

28 Şubat 2014
bosluk

Kaçak 15.Bölüm Son Sahne

Kaçak 15.Bölüm Son SahneRus baron Serhat Hakeri ile temas eder. Ancak Kaçak 15.Bölüm Son Sahnesinde Rus baron Serhat’a telefonda iyi racon keser. İzle

22 Ocak 2014
bosluk

Gürkan Uygun Takım Elbiseli Racon

Gürkan Uygun Takım Elbiseli RaconGürkan Uygun’u ilk kez böyle göreceksiniz. Serhat ve Ekibi Takım Elbise giyince ayrı bir güzel oldular. Kaçak 8.bölüm’de Topçuoğlu ile Serhat karşı karşıya gelince birbirlerine racon kesmeye başlarlar

27 Kasım 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------