Cumhurbaşkanı Diriliş Ertuğrul dizi setinde

Cumhurbaşkanı Diriliş Ertuğrul setindeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz’da çekimleri yapılan Diriliş Ertuğrul dizisinin setini ziyaret etti. Oyuncularla sohbet eden Erdoğan, sette demir dövdü.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, oy kullandıktan sonra TRT’nin çekimleri Beykoz Riva’da devam eden dizisi Diriliş Ertuğrul’un setini ziyaret etti.

12 Haziran 2015
bosluk

Levent-Hisarüstü arası metroyla 6 dakika

Levent Hisarüstü metro hattıLevent’ten Hisarüstü’ne 6 dakikada ulaşılmasını sağlayacak mino metro hattı dün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı törenle açıldı.

21 Nisan 2015
bosluk

Resmi Törende Diriliş Fon Müziği

Resmi Törende Diriliş Fon MüziğiGeçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda düzenlenen Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas’ın karşılama töreninde, 16 eski Türk devletini temsil eden askerlerin yer alması tartışma yaratmıştı.

7 Mart 2015
bosluk

Cumhurbaşkanı Uyardı Kanal İstanbul Hızlandı

Habertürk’ten Deniz Çiçek’in haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Kanal İstanbul projesi ile ilgili gerçekleştirdiği toplantının perde arkası ortaya çıktı.

24 Şubat 2015
bosluk

Türk dizileri için müjde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Kolombiya’ya hareket etmeden önce Atatürk Havalimanı’nda gazetecilere açıklamalarda bulundu.

9 Şubat 2015
bosluk

Cumhurbaşkanı İstanbul Başakşehir’i Kabul Etti

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Cumhurbaşkanı YanındaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

11 Aralık 2014
bosluk

Başakşehir Belediyesi MÜSİAD fuarına katıldı

MÜSİAD fuarıBaşakşehir Belediyesi, açılışı Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Uluslararası Fuarı’na katıldı.

Bu sene 15.si düzenlenen, 500 yerli ve yabancı firmayı bir araya getiren fuarda Başakşehir Belediyesi’de ilçe genelinde gerçekleştirdiği çalışmaları Başakşehir Living Lab bünyesinde ziyaretçilerine anlattı.

27 Kasım 2014
bosluk

Kanal İstanbul için ihale hazırlıkları

Kanal İstanbul Projesi2011 yılında açıklanan ve bugüne kadar tartışmalara neden olan Kanal İstanbul projesi hızlandırıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde, proje için ihale sürecinin yakında başlayacağını duyurdu.

10 Kasım 2014
bosluk

Cumhurbaşkanı’nın Kanal İstanbul açıklaması

cumhurbaşkanı açıklamasıErdoğan; “Kanal İstanbul sözümüzü de unutmadık, bugünlerde ihale hazırlıkları yapılıyor”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenler Dörtyol Meydanı’nda düzenlenen Esenler Belediyesi Toplu Açılış Töreni’ne katıldı. Erdoğan konuşmasında Kanal İstanbul projesinden, IŞİD’le mücadeleye kadar çarpıcı açıklamalarda bulundu.

3 Kasım 2014
bosluk

Beşiktaş için Cumhurbaşkanı devrede

Londra’dan gelir gelmez Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’la bir araya gelen Gümüşdağ, “Beşiktaş’ı ağırlamaktan büyük onu duyarız” diyerek müjdeyi verdi.

14 Ekim 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------