Kurtlar Vadisi’nin inanılmaz Youtube rekoru

Yapımcılığını Pana Film’in yaptığı efsanevi Kurtlar Vadisi Pusu dizisi tarihi rekorlar kırmaya devam ediyor.

17 Ocak 2018
bosluk

Emlak Konut GYO Yeni Bir Rekor

Emlak Konut Genel Müdürü Murat KurumGayrimenkul sektörünün lokomotif oyuncusu Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) rekora doymuyor. Şirket, 2014’ü 10 bin konut satarak, 4,5 milyar liralık hasılatla kapatmayı hedefliyor.
Emlak Konut GYO 2003 yılı ‘ başından bugüne kadar, özellikle İstanbul olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerindeki arsaları üzerinde, tüketicinin daha kaliteli ve nitelikli bir şekilde yaşamasını temin etmek için büyük ölçekli projeler üretti ve sektöre önemli bir soluk getirdi.

8 Aralık 2014
bosluk

İstanbul’da rekor konut satışı

İstanbulTürkiye’nin büyümesine paralel olarak faizlerdeki düşüş ve konut üreticilerinin kampanyalarıyla, 5 yılda 4 milyon 101 bin 116 adet konut el değiştirdi.

Son 5 yılda en fazla konut 904 bin adet ile İstanbul’da en az konut ise 401 adet ile Hakkari’de satıldı. Türkiye İstatistik Kurumu verilerinden derlenen bilgilere göre, konut sektöründeki büyüme, 2012 yılı haricinde artan ivmeyle devam etti.

1 Aralık 2014
bosluk

Emlak Konut’dan satış Rekoru

Emlak Konut GYOTürkiye’nin en büyük Gayrimenkul Yatırım ortaklığı (GYO) şirketi Emlak Konut GYO; sağlıklı yaşam alanları oluşturma, Türkiye’nin kentleşmesine katkıda bulunma amacıyla Konut satış ve üretim hedeflerine doğru hızla ilerliyor.

18 Mayıs 2013
bosluk

Huzur Sokağı zirveye abone oldu

huzur sokağı dizisiATV’nin sevilen dizisi Huzur Sokağı, Cuma akşamı yayınlanan 5’inci bölümü ile en çok izlenen 100 program arasında yine birincilik kürsüsündeki yerini aldı. 

9 Ekim 2012
bosluk

Huzur Sokağı Reyting Rekoru

Huzur Sokağı 47.Bölüm Full İzleATV’nin iddialı dizisi Huzur Sokağı, TNS’nin verilerine göre hem totalde, hem de AB grubunda zirveye oturdu. ATV Cuma ekranının galibi oldu.

25 Eylül 2012
bosluk

Derbi maçta rekor denemesi yapılacak

derbi stadıGalatasaray ile Fenerbahçe arasındaki derbi maçta rekor denemesi.

23 Ağustos 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------