Yağmur Tanrısevsin Riva’da

Yağmur Tanrısevsin Riva SahiliYağmur Tanrısevsin geçtiğimiz hafta Riva sahillerinde fotoğraf çekimi yaptı.

Bana Baba Dedi dizisinin sevilen güzel oyuncusu Yağmur Tanrısevsin sevenleri için yaza merhaba demek için Riva sahillerinde çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.

 

21 Nisan 2015
bosluk

Diriliş Ertuğrul Platosu

diriliş dizisi setiTRT1 yayınlandığı gününden bu yana reytingleri alt üst eden Diriliş Ertuğrul dizisi, izleyenleri ekran başına kilitledi. Riva’da 40 bin metrekarelik alanda kurulan platoda çekimler sürerken, başrol oyuncusu engin altan düzyatan, projeyi çok beğendiğini söyledi.

22 Aralık 2014
bosluk

3. köprü ve kanal Riva’yı uçuracak

kanal RivaİSTANBUL Riva, hem yatırımcıların hem de doğal bir hayat yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor.
3. köprü, Kanal Riva gibi projelerde değeri yükselen bölge, geniş yeşil alanlarıyla da öne çıkıyor. Riva’da 2 yılda arsa ve konut fiyatlarının yüzde 35-40 arttığını belirten uzmanlar, artışın süreceğini söylüyor.

12 Aralık 2014
bosluk

İstanbul’un En Gözde Bölgeleri

İstanbul Boğazı 3TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya İstanbul’da Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Köprü ve Kanal İstanbul gibi kent projelerinin yeni bölgeleri öne çıkarttığını belirterek değerlendirmelerde bulundu:

İstanbul içindeki gelişme bölgeleri ve trendlere baktığımızda 2013 ve 2014 yılları başından itibaren büyük kamu yatırımlarının teşvikiyle konut ve karma kullanım projelerinin, yatırımların bulundukları konum itibariyle benzer bir seyir izlediğini söyleyebiliriz.

11 Mart 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------