Rıza Kocaoğlu | Baybul
     

İçerde Dizisi Başladı

İçerde Dizisiİçerde, Ay Yapım imzalı ve yapımcılığını Kerem Çatay’ın üstlendiği senaryosunu Toprak Karaoğlu ve Ertan Kurtulan’ın yazdığı, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Bensu Soral’ın paylaştıkları televizyon dizisi.

21 Ocak 2016
bosluk

Rıza Kocaoğlu Karadayı Resimleri

Rıza Kocaoğlu KaradayıKibrit Yasin olarak bilinen Komiser Yasin, heyecanlı, kibirli, sert bir serseridir. Polis okulunu başarıyla bitirmiş, kendisine yer altı aleminde hatırı sayılır bir yer edinmiştir. Delilik derecesinde gözü karadır.

Polisliğe dair değerleri olmayan bu adam, avantasını nereden alacağına bakar. Bu uğurda da her türlü pisliği örf bas edebilir ya da her türlü iftiranın altına imza atabilir.

13 Ocak 2014
bosluk

Rıza Kocaoğlu Kimdir?

Rıza Kocaoğlu biyografisiRıza Kocaoğlu 1979 yılında İzmir’de doğdu. Rıza Kocaoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Babası Göztepe’nin yıllarca tribün amigoluğunu yapan başbakan lakaplı İsmail Kocaoğlu’dur.

Rıza Kocaoğlu da koyu bir Göztepe taraftarıdır. Çağan Irmak’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu “Bana Şans Dile” ile sinemaya adım atarak başrolü üstlenen oyuncu, başarılı performansı sayesinde Şile Büyülü Fener Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü.

13 Ocak 2014
bosluk

SPONSOR BAĞLANTI.
SPONSOR BAĞLANTI..
------   .SPONSOR BAĞLANTI.------