Diriliş Ertuğrul Setini Ziyaret Ettik

Diriliş Ertuğrul Set ArkasıSizler için Diriliş Ertuğrul setinde ziyaret ederek dizi oyuncuları ile yaptığımız sohbetlerimizi yayınlıyoruz.

21 Temmuz 2017
bosluk

Serenay Sarıkaya güzellik sırları

Serenay SarıkayaMilyonlarca Instagram takipçisi var, el attığı her iş merak uyandırıyor. Serenay Sarıkaya, daha uzun yıllar zirvede olacak gibi görünüyor.

7 Mayıs 2016
bosluk

Kaan Taşaner: Düzyatan ile güçlü arkadaşlığımız var

Kaan Taşaner Diriliş‘DİRİLİŞ Ertuğrul’ dizilinde oynayan Kaan Taşaner, canlandırdıkları karakterlere hazırlanmak için çok sayıda yazılı tarih ile ilgili anektotları okumaya çalıştıklarını ancak, davranışları, nasıl yaşadıkları, nelerden hoşlandıkları konusunda tarihi notlar bulunmadığını söyledi.

26 Şubat 2016
bosluk

Yağmur Tanrısevsin “Evleneceğim erkek öncelikle..”

Yağmur Tanrısevsin EvlilikYağmur Tanrısevsin’le ilk yüz yüze gelişimiz. Onu yakından tanımaya çalışırken ilk not edilmesi gereken özellikleri sıcaklığı, samimiyeti ve doğallığı olsa gerek. Ailesini ve çocukluğunu geride bırakıp genç yaşta İstanbul’a gelen, hayatını büyük şehirde kurma cesaretini gösteren güçlü, inançlı ve yeteneklerinin farkında 25 yaşında bir genç kadın var karşımızda.

17 Şubat 2016
bosluk

Diriliş Ertuğrul’dan Tiyolar

Mehmet BozdağMilyonları ekranlara kilitleyen Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ, dizinin tiryakilerine birçok sürprizi var: Çok büyük şeyler olacak, hiç tahmin etmediğiniz gelişmeler yaşanacak. Ayrıca sürpriz oyuncular yolda.

5 Şubat 2016
bosluk

Diriliş Ertuğrul’da savaşçı gibi hissediyorum

Engin Altan Düzyatan diriliş ErtuğrulDiriliş Ertuğrul dizisinde ‘Ertunga Gazi’ rolünde oynayan Engin Altan Düzyatan, dizinin yanı sıra gerçek yaşamında da baba olmak için gün saydığını, bunun kendisi için bir şans olduğunu ancak henüz ismi henüz belirlemediklerini söyledi.

5 Şubat 2016
bosluk

“Hissedersen yap, yoksa yapma”

Berk Hakman RöportajBerk Hakman “Aşk Delisi” oyunuyla ilk kez tiyatro sahnesinde. Senaryoya bakarak projelerini seçtiğini anlatan Hakman: “Hesaplamayacaksın şunu oynarsam, oradan dört milyon gişe gelir falan… Hayatta bir şeyi hissediyorsan yap, hissetmiyorsan yapma”

25 Ocak 2016
bosluk

Engin, süper bir takım kaptanı

Diriliş Ertuğrul, Bamsı BeyrekNurettin Sönmez, TRT1 ‘in fenomen dizisi Diriliş ‘Ertuğrul’un parlayan yıldızlarından… Bamsı Beyrek karakteriyle kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan genç oyuncu AKŞAM Life’a konuştu. Dizideki rol arkadaşı Engin Altan Düzyatan’dan ‘süper bir takım kaptanı’ diye söz eden Sönmez, hakkında bilinmeyenleri anlattı.

1 Haziran 2015
bosluk

Zeynep Aydemir’le keyifli sohbet

Zeynep Aydemir'leDiriliş Ertuğrul dizisinde tapınakçıların casusu Eftalya’yı canlandıran Zeynep Aydemir, diziye nasıl dahil olduğunu ve oyunculuğa bakışını HT Magazin’e anlattı. Bihter gibi bir karakteri oynamak istediğini söyleyen Aydemir “Kötünün derdi var, iyi karakter zaten mutlu.

20 Mayıs 2015
bosluk

Diriliş “Ertuğrul” Dizisi Alpler ile Röportaj

Diriliş Ertuğrul Dizisi Alpler ile RöportajDiriliş “Ertuğrul” dizisinde Turgut Alp karakterini canlandıran Cengiz Coşkun ve Bamsı Beyrek karakterini canlandıran Nurettin Sönmez ile yapılan röportaj.

4 Nisan 2015
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------