Öykü Karayel Kimdir?

Öykü Karayel biyografisiÖykü Karayel 1 Ocak 1990 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. 1990 yılında İstanbul’da doğan Öykü Karayel, Çemberlitaş Kız Lisesi mezunudur.

25 Temmuz 2017
bosluk

Kerem Alışık Kimdir?

kerem alisik biyografisiKerem Alışık 5 Haziran 1960 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. Sadri Alışık ve Çolpan İlhan’ın oğlu olan oyuncu günümüze kadar birçok televizyon dizisinde rol aldı.

15 Aralık 2014
bosluk

Sümeyra Koç Kimdir?

Sümeyra Koç biyografisiSümeyra Koç, 1986 yılı İstanbul doğumludur. Bir çok reklam ve dizilerde rol alan Koç, İstanbul Üniversitesi Halk ve İlişkiler Bölümü mezunudur.

Bundan sonra da sık sık ”Kurt Seyit ve Şura” dizisinde göreceğiniz güzel oyuncunun performansı merakla bekleniyor. Koç için bu inanılmaz bir fırsat olacağından eminiz.

5 Nisan 2014
bosluk

Erhan Yazıcıoğlu Kimdir?

Erhan Yazıcıoğlu biyografisiErhan Yazıcıoğlu, 1954 doğumludur. Türk tiyatro ve sinema oyuncusu, yönetmen, seslendirme sanatçısı ve sunucu. Babasının karşı çıkmasına rağmen 17 yaşında İstanbul Şehir Tiyatroları’na figüran olarak girdi. Daha sonra, İstanbul Şehir Tiyatroları’ndan emekli oluncaya dek, pek çok oyunda önemli roller üstlendi. Oldukça genç bir yaşta emekli olduğu için, yıllarca çalıştığı kuruma, daha sonra konuk oyuncu statüsü ile geri dönmüştür.

14 Ocak 2014
bosluk

Gülcan Arslan Kimdir?

Gülcan Arslan biyografisiGülcan Arslan 1 mayıs 1986 Sakarya doğumludur. Gülcan Arslan , tiyatro eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezin ‘ de almıştır. Bir çok dizi ve reklam filminden sonra TRT-1 ekranlarında yayınlanan Sardunya Sokak adlı dizide dikkatleri çekmiştir.

Oyuncu, bu diziden sonra da 2008 yılında show tv ekranlarındaki Sınıf adlı dizide rol almıştır. Gülcan Arslan, aynı yıl kanal D ekranlarında dizi oyuncu olarak ekran karşısına geçmiştir.

13 Ocak 2014
bosluk

Seray Kaya Kimdir?

 Seray Kaya biyografisi4 Şubat 1991 de İstanbul’da doğan Seray Kaya oyunculuk eğitimine Sadri Alışık Kültür Akademi’siyle başlamıştır. İsmet Üstekin’le oyunculuk eğitimine devam etmektedir. FİLMOGRAFİ. Huzur Sokağı ilk projesidir. 

26 Aralık 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------