Ayça Varlıer Kimdir?

Ayça Varlıer biyografisiAyça Elif Varlıer 22 Haziran 1977 yılı Ankara doğumlu Türk oyuncu ve şarkıcıdır. Ayça Varlıer, Amerika’da Hartt Scoll of Music’te müzikal sinema üzerine eğitim aldıktan sonra, Harvard Üniversitesi’nin Moskova Sanat Okulu’yla ortaklaşa yaptığı program dahilinde beş ay Moskova’da, iki yıl Boston’da kalarak oyunculuk master’ı yapmış.

21 Mart 2016
bosluk

Şevval Sam Kimdir?

Şevval Sam biyografisiŞevval Sam 1973 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu ve ses sanatçısı Şevval Sam, annesi Leman Sam’ın izinde giderek sanatla iç içe bir küçüklük dönemi yaşar.

15 Aralık 2014
bosluk

Hümeyra Kimdir?

Hümeyra biyografisiHümeyra Akbay 15 Ekim 1947 İstanbul doğumlu Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı, albüm yapımcısı ve oyuncudur. 1970’lerden bu yana müzisyen ve oyuncu olarak bilinen Hümeyra, Avrupa Yakası dizisi ve Babam ve Oğlum filmi sayesinde yeni kuşaklarca da tanınmıştır.

1 Kasım 2014
bosluk

Murat Dalkılıç Kimdir?

Murat Dalkılıç biyografisiMurat Dalkılıç, 7 Ağustos 1983 İzmir doğumludur. Dalkılıç Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünden 2012 yılında mezun oldu. Piyano eğitimi alan Murat Dalkılıç 15 yaşında ilk müzik grubunu kurdu.

27 Eylül 2014
bosluk

Emre Altuğ Kimdir?

Emre Altuğ biyografisiEmre Altuğ 14 Nisan 1970 İstanbul doğumlu Türk şarkıcı, oyuncudur. Çocukluğu Levent ve Akatlar’ da geçti. İlkokulu Şair Behçet Kemal Çağlar İlköğretim Okulu’nda bitiren Altuğ, eğitim hayatına Şişli Terakki Lisesinde devam etti.

16 Haziran 2014
bosluk

Özcan Deniz Kimdir?

Özcan Deniz biyografisiÖzcan Deniz 19 Mayıs 1972 Ankara doğumlu Türk şarkıcı, besteci, oyuncu ve yönetmendir. 19 Mayıs 1972 yılında Ankara’da doğmuş, beş yaşına kadar Ankara’da yaşamıştır. Kürt kökenli olan Deniz, 1977 yılında ailesinin Aydın’a göç etmesiyle çocukluğu ve gençliğinin ilk yılları Aydın’da geçmiştir.
Eğitimi süresince, kendi yazdığı küçük hikayeleri oyunlaştırarak, arkadaşları ile kurduğu küçük amatör tiyatro topluluğu ile çevre yörelere turneler yapmıştır. Bu yıllarda müziğe olan yatkınlığını da keşfetmiştir.

11 Mart 2014
bosluk

Yavuz Bingöl Kimdir?

Yavuz Bingöl biyografisi7 Ekim 1964 yılında İstanbul’da doğdu. Karslı Edebiyat öğretmeni olan Yılmaz Bingöl ve Yine Kars’lı Şahsenem Bacı olarak bilinen müzisyen bir annenin çocuğu olan Yavuz Bingöl, 1968’de Konya Karapınar Kayalı İlkokulu’nda devam eden sanatçı, arkasından İstanbul Halkalı’da aynı sınıfın ikinci dönemini okudu. 1974 yılında Ankara Malazgirt İlkokulu’na geçti. 1975’te burayı bitirerek, Mehmet Akif Ortaokulu’nda eğitimine devam etti.

14 Ocak 2014
bosluk

Anıl Altınöz Kimdir?

Anıl Altınöz biyografisiDoksanlar dizisinde karşımıza Bakkal Lütfünün oğlu Atilla olarak çıkan sanatçı Anıl Altınöz, dizide belki de en çok merak uyandıran oyuncuların başında geliyor. Anıl Altınöz, aynı zamanda söz yazarı ve Nefes Grubunun vokalistidir. Oyuncu Levent Üzümcü’nün kuzenidir. Lise eğitimini İzmir Bornova Anadolu Lisesinde tamamlamış.

6 Ocak 2014
bosluk

Yeşim Salkım Kimdir?

Yeşim Salkım biyografisiYeşim Salkım,1970 yılında İstanbul’da doğdu. Ses sanatçısı, sinema ve dizi oyuncusudur.Konservatuvardan mezun olup, 1993 yılında “Hiç Keyfim Yok” adlı ilk albümünü çıkardığında yorumcu kimliği ve sanatçı tavrı netleşmişti aslında.

Yorumcu olarak, sesinde hem sadeliği hem de özgünlüğü aynı anda harmanlamış, alabildiğine yalın bir yorumu seçerken hiç kimseye benzememeyi de başarmıştı.

26 Aralık 2013
bosluk

Kutsi Kimdir?

kutsi BiyografisiGerçek adı Ahmet Kutsi Karadoğan, 16 Mart 1973’te Malatya’da doğdu. Anne adı Hatice, baba adı Şinasi olan Kutsi’nin bir kız kardeşi vardır. İsmini Türk şair Ahmet Kutsi Tecer’den alan şarkıcının anne tarafı Zonguldaklı, baba tarafı Malatyalıdır. Ayrancı Lisesi’ne gittiği dönemde yakın çevresinin “sesin güzel” uyarıları üzerine şan dersi alan Kutsi, 2000 yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü “Aşk Payını Aldı”yı çıkararak büyük bir ün kazandı. Uzun bir ara veren ve bu arada çok iyi şarkılar yapan Kutsi, 2005 yılında Erol Köse Production tarafından “Sana Ne” albümünü çıkarttı.

24 Aralık 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------