Sinem Öztürk Kına Gecesi Yapıldı

Sinem Öztürk, Huzur Sokağı, Kına GecesiHuzur Sokağı 23. Bölüm ‘de Kına Gecesi yapıldı. Feyza istemeye istemeye Emre’ye evet demesi Saadet ve Bilal’in Emre’nin gerçek yüzünü öğrenmiş olması huzur sokağı’ na kına gecesi mutluluğunu yaşatamıyor

21 Ekim 2014
bosluk

Huzur Sokağı Sezon Finali

Huzur Sokağı Sezon FinaliHuzur sokağı sezon finali çok tartışılacak bir son ile bitti. Feyza, Selim tarafından tehdit edilmesi sonucu Bilal’in can güvenliği için evliliğin olmaması için Bilal’e oyun yapar. Ancak Bilal, Feyza’nın oyununa düşmez. Bunun üzerine Feyza’nın da gözü aşkından kararır. Ve ikisi de evlenmek için “evet” derler ancak o sırada bir silah patlar. 

21 Ekim 2014
bosluk

Kutsi Kadına El Kaldırdığı Sahne

Kutsi Kadına El Kaldırdığı SahneHuzur Sokağı 38.Bölüm’de Feyza’nın söylediklerine sinirlenen Bilal dayanamayıp Tokat atar. Geçtiğimiz sezon nikah masasına oturan aşıkların yeni sezona bu şekilde giriş yapması huzur sokağı dizi takipçilerini çok şaşırttı. Biraz da anlam veremediler!!!

21 Ekim 2014
bosluk

İki Yabacı Huzur Sokağı

İki Yabacı Huzur SokağıBilal ve Feyza Okulda Karşılaşırlar. Feyza istemeden de olsa Bilal’in konuşmalarına kulak misafiri olur. Bu konuşma Birbirine yabancı gibi olan aşıkları bir kez daha alevlendirir.

21 Ekim 2014
bosluk

Huzur Sokağı Son Sahnesi

Huzur Sokağı Son SahnesiHuzur Sokağı Son Bölümü Türkiye’ye duygulu anlar yaşattı. Beğeni ile izlenen dizi yapımcı kuruluşlar tarafından 2. sezon iyice bozulmuştu. buna rağmen belli bir kesim hiç kaçırmadan Huzur Sokağı dizisini takip etmeye devam etmekte idi.

21 Ekim 2014
bosluk

Senden Vazgeçmem Kutsi

Senden Vazgeçmem KutsiHuzur Sokağı 13. Bölümde yayınlanan “senden vazgeçmem” başlıklı şarkı Sezen Aksu’nun ” Vay ” şarkısı

21 Ekim 2014
bosluk

Huzur Sokağı Sonu

Huzur Sokağı SonuDün akşam ekrana gelen Huzur Sokağı Son Bölümü Türkiye’ye duygulu anlar yaşattı. Beğeni ile izlenen dizi yapımcı kuruluşlar tarafından 2. sezon iyice bozulmuştu. buna rağmen belli bir kesim hiç kaçırmadan Huzur Sokağı dizisini takip etmeye devam etmekte idi.

19 Nisan 2014
bosluk

Selin Demiratar Nasıl Giyiniyor

huzur sokagiGiyim tarzları ve imajlarıyla milyonlara örnek olan sanat dünyasının ünlü kadınları gardıroplarında asla bulundurulamayacakları eşyaları açıkladı. Selin Demiratar nefret ettiği giysiler

3 Nisan 2014
bosluk

Selin Demiratar'dan Kutsi açıklaması

selin demiratar kamera arkası“Huzur Sokağı” dizisinde Feyza karakterini canlandıran Selin Demiratar, önceki gün Etiler’de bir çiçekçide görüntülendi.

 

 

31 Mart 2014
bosluk

Selin Demiratar Tasavvuf Dersi

Selin Demiratar Tasavvuf DersiHuzur Sokağı 64.bölüm’de Feyza karakterini oynayan Selin Demiratar rolü gereği hidayet ermiş ve tesettüre bürünmüştü. Öyle anlaşılıyor ki Feyza kendisini yetiştirmiş ve okuduğu üniversite Tasavvuf hakkında konferans vermeye başlamıştır.

 

23 Mart 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------