Seray Kaya yeni dizi mi çekecek?

seray kayaDün Akşam yayınlanan Kocamın Ailesi dizisi hayranları ekranlarını açınca büyük şoka uğradı. Dizide Miray karakterini canlandıran Seray kaya hiç görülmedi. Hayranları öldü diye çok üzüldü. Ancak gelen haberler de o yönde. Miray belki Kocamın Ailesi’ne hiç dönmeyecek.

21 Mart 2015
bosluk

Huzur Sokağı Sezon Finali

Huzur Sokağı Sezon FinaliHuzur sokağı sezon finali çok tartışılacak bir son ile bitti. Feyza, Selim tarafından tehdit edilmesi sonucu Bilal’in can güvenliği için evliliğin olmaması için Bilal’e oyun yapar. Ancak Bilal, Feyza’nın oyununa düşmez. Bunun üzerine Feyza’nın da gözü aşkından kararır. Ve ikisi de evlenmek için “evet” derler ancak o sırada bir silah patlar. 

21 Ekim 2014
bosluk

Oyunculuk beni büyütüyor

seray kaya röportajSeray Kaya, Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinin başında gelen Huzur Sokağı’nın güzel ve başarılı oyuncusu…

Kutsi’nin hayat verdiği Bilal’in kız kardeşi olarak izleyici karşısına çıkıyor. İlk dizi projesi olan 23 yaşındaki genç oyuncuyla hedeflerini ve hayallerini konuştuk.

3 Mart 2014
bosluk

Seray Kaya Huzur Sokağı Resimleri

Seray Kaya Huzur SokağıCuma Akşamları atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisinde büyük aşkı yaşayan Kutsi,

Bilal karakterinin kız kardeşi ve üniversiteye hazırlanan genç kız rolünde oynayan Seray Kaya fotoğrafları

 

 

26 Aralık 2013
bosluk

Seray Kaya Kimdir?

 Seray Kaya biyografisi4 Şubat 1991 de İstanbul’da doğan Seray Kaya oyunculuk eğitimine Sadri Alışık Kültür Akademi’siyle başlamıştır. İsmet Üstekin’le oyunculuk eğitimine devam etmektedir. FİLMOGRAFİ. Huzur Sokağı ilk projesidir. 

26 Aralık 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------