Serenay Sarıkaya Zincirlikuyu’da ev aldı

Serenay Sarıkaya MedcezirÜnlü oyuncu Serenay Sarıkaya lüks bir rezidanstan ev aldı. Sarıkaya, Asena Atalay’a komşu oldu.

18 Haziran 2017
bosluk

Serenay Sarıkaya güzellik sırları

Serenay SarıkayaMilyonlarca Instagram takipçisi var, el attığı her iş merak uyandırıyor. Serenay Sarıkaya, daha uzun yıllar zirvede olacak gibi görünüyor.

7 Mayıs 2016
bosluk

MedCezir Mira Beylice Resimleri

MedCezir Mira BeyliceSevilen dizi MedCezir başrol oyuncularından olan Serenay Sarıkaya’ın dizideki ismi ile Mira Beylice’in bir kısım fotoğraflarından derlediğimiz resimleri sizler ile paylaşıyoruz.

Mebcezir Mira Beylice resimleri, Meczeriz Serenay Sarıkaya resimleri

31 Mart 2015
bosluk

Serenay Sarıkaya Onlar Ödülleri’nde ödül verdi

Serenay Sarıkaya Onlar Ödülleri10 farklı dalda Türk Sineması’nın ‘En iyi On’ları ödüllendirildi. Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan Sinema sektörünün her zaman yanındayız

Ödül töreni sonrası, fotoğrafın efsane ismi Ara Güler, sahnede ödül alan sinemacıların toplu fotoğrafını çekti.

Türk Sineması’nın 100. yılı dolayısıyla, Beyoğlu Belediyesi ile Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) işbirliği, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Başbakanlık Tanıtma Fonu’nun da destekleriyle düzenlenen En İyi On’lar ödülleri dün gece sahiplerini buldu.

31 Mart 2015
bosluk

Serenay Sarıkaya, Neden habersizdir?

Serenay Sarıkaya, Neden habersizdirMira, Orku’nun Yaman’a ne yaptığından habersizdir. Medcezir 44.Bölüm Taner Ölmez, Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Medcezir, Hazar Ergüçlü ve Aybüke Pusat okul önü konuşmalarının geçtiği sahne.

Çağatay Ulusoy Serenay Sarıkaya ile barışmamak konusunda ısrar eder.

25 Ekim 2014
bosluk

Serenay Sarıkaya Medcezir Resimleri

Serenay Sarıkaya MedcezirMira Beylice, Faruk ve Sude çiftinin büyük kızlarıdır. Zengin ve güzel olan Mira, toplumun en renkli, en gözde kızıdır. Önemli iş adamı Mithat Civanoğlu’nun oğlu Orkun Civanoğlu ile flört ediyordur. Herkes günün birinde evleneceklerini biliyor. Ama Mira bütün dünyanın sadece etrafında gördüğü gibi olmadığının farkına varır ve derin bir ilişki yaşamayı hayal eder.

1 Şubat 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------