Begüm Birgören Nişanlısına Hayır dedi

Begüm Birgören Nişanlısına Hayır dediKaçak 49.Bölüm’de Merve İle (Begüm Birgören) evlenmeye karar veren Serhat Hakeri (Gürkan Uygun) Rüyasında Nişanlısının kendisine Hayır Dediğini görür.

31 Aralık 2014
bosluk

Kaçak ‘da Düğün Var

Kaçak da Düğün VarKaçak 49.Bölüm’de Merve ile Serhat sonunda evlenmeyi başarırlar. Serhat Hakeri’nin Nikah töreni yine olaylı olur.

31 Aralık 2014
bosluk

Çatıdan Atlamak İsteyen Adamı Son Anda Kurtardı

Çatıdan Atlamak İsteyen Adamı Son Anda KurtardıKaçak 49.Bölüm’de Merve Topçuoğlu (Begüm Birgören) evlilik hazırlığı için gelinlik bakarken Serhat Hakeri çatıdan atlamak isteyen adamı son anda kurtarır.

31 Aralık 2014
bosluk

Kaçak Şantiye Baskını

Kaçak Şantiye BaskınıÇalıştığı inşaat firması tarafından haksızlığa uğrayan bir kişinin yardımına yetişen Kaçak ve arkadaşları ilgili firmanın mafyatik adamları ile kavgaya tutuşurlar.

31 Aralık 2014
bosluk

Kaçak Kız İsteme Sahnesi

Kaçak Kız İsteme SahnesiKaçak 49.Bölüm’de birbirlerini sevdiklerini açıkça itiraf eden Merve Topçuoğlu ile Serhat Hakeri evlenmeye karar verirler.

31 Aralık 2014
bosluk

Kaçak Pusu Sahnesi

Kaçak 48.Bölüm Pusu SahnesiKaçak 48.Bölüm’de Bonzai imalatçısının peşine düşen Serhat Hakeri, Dadaylı ve Doktor Nazmi Çok kötü bir pusu ya düşerler.

24 Aralık 2014
bosluk

En Güzel Evlenme Teklifi

En Güzel Evlenme TeklifiKaçak 48.Bölüm’de Serhat Hakeri Gürkan Uygun oğlu Umut ‘un okuldan alınacağını duyunca koşarak okula gider.

24 Aralık 2014
bosluk

Kaçak ‘tan Türkiye’yi üzen sahneler

Türkiyeyi ağlattıKaçak dizisi başladığı günden bu güne fenomen olmaya doğru gidiyor. Kaçak ilk bölümü ile Kaçak son bölümünde seyirciyi üzen sahneleri ile Türkiye’ye damga vurmuş durumda.

12 Aralık 2014
bosluk

Kaçak 47.Bölüm Kavga Sahnesi

Kaçak 47.Bölüm Kavga SahnesiGeçtiğimiz günler de Dizi Tv programında yayınlanmış olan kaçak 47.bölüm kavga, kaçak dövüş sahnelerinin set arkasını izlemiş idik.

10 Aralık 2014
bosluk

Tülay Babasını Kaybeder

Tülay Babasını KaybederKaçak 47.Bölüm dün akşam izlenme rekorları kırdı. Kaçak son bölüm ‘de gizlene sırlar açığa çıkar.

10 Aralık 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------