Hümeyra Kimdir?

Hümeyra biyografisiHümeyra Akbay 15 Ekim 1947 İstanbul doğumlu Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı, albüm yapımcısı ve oyuncudur. 1970’lerden bu yana müzisyen ve oyuncu olarak bilinen Hümeyra, Avrupa Yakası dizisi ve Babam ve Oğlum filmi sayesinde yeni kuşaklarca da tanınmıştır.

1 Kasım 2014
bosluk

Hazal Kaya Kimdir?

Hazal Kaya biyografisiLeyla Hazal Kaya 1 Ekim 1990 Gaziantep doğumlu Türk oyuncudur.  Annesi ve babası avukattır. İstanbul Balat’ta büyüdü. 4,5 yaşında kemana, 7 yaşında da baleye başladı. Kamera karşısına geçmesi reklam filmiyle başladı.

18 Eylül 2014
bosluk

Mehmet Akif Alakurt Kimdir?

Mehmet Akif Alakurt biyografisiMehmet Akif Alakurt 23 Temmuz 1979 Ordu doğumludur. Oyuncu, model. Aslen Fatsalıdır. İlk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladıktan sonra model olmaya karar verdi.

Annesinin yardımıyla modelliğe Neşe Erberk’in ajansına girerek başladı.

14 Haziran 2014
bosluk

İrfan Kangı Kimdir?

İrfan Kangı biyografisiİrfan Kangı 1976 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi akşam okulunun Tiyatro bölümünü bitirmiştir. MSM olmak üzere çeşitli okul ve kultur merkezlerinde tiyatro eğitmenliği yaptı.

21 Şubat 2014
bosluk

Yıldırım Memişoğlu Kimdir?

Yıldırım Memişoğlu biyografisiYıldırım Memişoğlu 1973 İstanbul doğumludur. ABD ve İngiltere’de koruma ve güvenlik konularında Smith & Wesson, Hekler & Koch, Asis gibi eğitim kurumlarında eğitim gördü. Yıldırım Memişoğlu, bir zamanlar yayınlanan Derby reklamında Ali Desidero lakabıyla tanınmaya başladı. Yıldırım Memişoğlu, bir güvenlik şirketi sahibidir.

18 Şubat 2014
bosluk

Cansu Dere Kimdir?

Cansu Dere biyografisiCansu Dere 14 Ekim 1980 Ankara doğumlu Türk manken, sunucu, oyuncudur. Başarılı bir mankenken oyunculuğa geçiş yapmıştır. Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olan Dere, özellikle Sıla ve Eyşan rolleriyle akıllarda yer etmiştir. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 2000 yılında Kanal D Miss Turkey 3. güzeli oldu ve profesyonel mankenlik yapmaya başladı.

7 Şubat 2014
bosluk

Zeynep Eronat Kimdir?

Zeynep Eronat biyografisiZeynep Eronat, 21 Nisan 1963’de İstanbul doğumludur. Ayper ve Osman Eronat’ın kızı olan Zeynep, annesi tarafından konservatuvara kaydedildi. 1985 yılında Ankara Devlet Konservatuarından mezun oldu. Cüneyt Gökçer, Semih Sergen, Bozkurt Kuruç, Lemi Bilgin gibi oyuncularda eğitim aldı.

20 Ocak 2014
bosluk

Zeynep Anıl Tatdıran Kimdir?

Zeynep Anıl Tatdıran biyografisiZeynep Anıl Tatdıran, 11 Nisan 1993 İstanbul doğumlu. Henüz 9 yaşındayken başlayan oyunculuk kariyerinde hızlı adımlarla yükselmektedir. Haliç Üniversitesinde eğitimine devam etmektedir. Son olarak yine MinT yapımın yapımcılığını üstlendiği Evlilik Oyunu dizisiyle ekranlara gelmiştir.

7 Ocak 2014
bosluk

Sema Mumcu Kimdir?

Sema Mumcu biyografisi1980 yılında Adana doğumlu olan Sema Mumcu lise öğrenimini Adana’da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklam bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında çeşitli reklam filmlerinde yer aldı.

24 Aralık 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------