Sinem Öztürk Kiralık Aşk Resimleri

Sinem Öztürk Kiralık AşkSinem Öztürk Kiralık Aşk Yasemin Kayalar Resimleri, Sinem Öztürk Yasemin Kayalar karakteri için ne dedi:”Sevgi ve nefret çok güçlü duygular.

23 Mayıs 2016
bosluk

Sinem Öztürk Kına Gecesi Yapıldı

Sinem Öztürk, Huzur Sokağı, Kına GecesiHuzur Sokağı 23. Bölüm ‘de Kına Gecesi yapıldı. Feyza istemeye istemeye Emre’ye evet demesi Saadet ve Bilal’in Emre’nin gerçek yüzünü öğrenmiş olması huzur sokağı’ na kına gecesi mutluluğunu yaşatamıyor

21 Ekim 2014
bosluk

Sinem Öztürk Vazgeç Gönül

Sinem Öztürk Vazgeç GönülHuzur Sokağı Dizisi 17. bölümde Feyza ile Bilal’ın geceyi beraber dağ evinde geçirmiş olduğunu duyan Şükran büyük bir üzüntü ile evine gider. Bu esnada Şükran’ın duygularını anlatan “Vazgeç Gönül“, Zeynep Dizdar’ın şarkısı…

21 Ekim 2014
bosluk

Huzur Sokağı Sezon Finali

Huzur Sokağı Sezon FinaliHuzur sokağı sezon finali çok tartışılacak bir son ile bitti. Feyza, Selim tarafından tehdit edilmesi sonucu Bilal’in can güvenliği için evliliğin olmaması için Bilal’e oyun yapar. Ancak Bilal, Feyza’nın oyununa düşmez. Bunun üzerine Feyza’nın da gözü aşkından kararır. Ve ikisi de evlenmek için “evet” derler ancak o sırada bir silah patlar. 

21 Ekim 2014
bosluk

Kutsi Kadına El Kaldırdığı Sahne

Kutsi Kadına El Kaldırdığı SahneHuzur Sokağı 38.Bölüm’de Feyza’nın söylediklerine sinirlenen Bilal dayanamayıp Tokat atar. Geçtiğimiz sezon nikah masasına oturan aşıkların yeni sezona bu şekilde giriş yapması huzur sokağı dizi takipçilerini çok şaşırttı. Biraz da anlam veremediler!!!

21 Ekim 2014
bosluk

Sinem Öztürk: Başörtülü rolümden dolayı eleştiri aldım

Sinem Öztürk Başörtülü“Başörtülü kadınları görmezden gelmek ayrımcılıktır” diyen Öztürk, insanların kutuplaşmaya çok meraklı olduğunu söyledi.
Sinem Öztürk’ün açıklamaları şöyle;

10 Mayıs 2014
bosluk

Sinem Öztürk: Evli yönetmenle çalışırım

sinem öztürk alışverişHuzur Sokağı’nın gözü yaşlı Şükran’ı Sinem Öztürk, uzun çalışma saatlerinden yönetmenleri sorumlu tuttu: “Düzenli aile hayatı olan yönetmen çekimleri uzatmaz”

7 Nisan 2014
bosluk

“Tam bir tatlı delisiyim!”

Sinem Öztürk Çok Tatlı“Huzur Sokağı”nın Şükran’ı, çiçeği burnunda tasarımcı Sinem Öztürk: “Kokulara bayılırım, durmadan parfüm alırım. Bir de tatlı delisiyim. Ayırmadan hepsini yerim”

Sinem Öztürk, “Arka Sıradakiler” dizisindeki Gamze karakterinden sonra hâlâ devam eden “Huzur Sokağı”nda karşımıza Şükran rolüyle çıkıyor.

13 Mart 2014
bosluk

Tek tip oyunculardan hiç hoşlanmam!

Sinem Öztürk RöportajOnu hüzünlü hikayesiyle liseli bir genç kız olarak tanıdık ekranlarda. Ancak bambaşka bir rolle, içine kapanık ağırbaşlı ve muhafazakar bir karakteri canlandırdığı dizide yaşadığı aşkla dikkatleri çekti desek yeridir. Sinem Öztürk, sağlam adımlarla ilerlediği oyunculuk kariyeriyle ve yakınlarda başladığı sunuculuk deneyimiyle ekrandaki yüzünü sağlamlaştırıyor. “Arka Sıradakiler”in Gamze’si, “Huzur Sokağı’nın Şükran’ı, Fikir Atölyesi’nin dingin sesi Sinem Öztürk, tüm enerjisi, tavrı ve tarzıyla TRT Dergisi’ne konuştu…

22 Ocak 2014
bosluk

Sinem Öztürk Kimdir?

Sinem Öztürk biyografisi09.01.1985 İstanbul doğumlu Marmara Üniversitesi G.S.F Sinema- Tv bölümü mezunu.30 Kısa filmde oyunculuk yaptı. Yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği 10 kısa filmi mevcut. 5 yıl kamera arkasında görev yaptı. 2007 yılında ATV’ de DUVAR dizisinde başrol İklim karakterini canlandırdı.

26 Aralık 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------