Sırlar Dünyası | Baybul
     

Osman Albayrak Kimdir?

osman albayrak biyografisiOsman Albayrak 18 Ekim 1977 yılında İzmit doğumlu Türk oyuncudur. Tiyatro eğitimini AÜDTCF Oyunculuk Bölümü 2002 yılında tamamlamıştır.

3 Mart 2015
bosluk

Sinan Çalışkanoğlu Kimdir?

Sinan Çalışkanoğlu biyografisiSinan Çalışkanoğlu 26 Ocak 1978 İstanbul doğumlu sinema, tiyatro, reklam ve dizi oyuncusudur.  Akademi İstanbul Tiyatro bölümünü bitirdi. Daha sonra Pera Güzel Sanatlar Merkezinde pandomim ve oyunculuk dersleri aldı.

25 Ekim 2014
bosluk

Cem Kurtoğlu kimdir?

Cem Kurtoğlu biyografisiCem Kurtoğlu 31 Temmuz 1959 İstanbul doğumlu Türk sinema ve tiyatro oyuncusu, seslendirme sanatçısıdır. Ankara Devlet Konservatuarı yüksek bölümü mezunudur. Muazzez Kurtoğlu ve Haluk Kurtoğlu’nun kendileri gibi oyuncu olan oğludur.

3 Haziran 2014
bosluk

Buket Dereoğlu Kimdir?


Buket Dereoğlu biyografisiSelin Buket Dereoğlu, 1970 İstanbul doğumludur. Aslen İzmir’dir.  Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Tiyatro oyunculuk Bölümünden mezun oldu. Oyunculuğa annesinin tiyatrosu olan “İdil Abla Çocuk Tiyatrosu”nda başladı. Daha sonra Dormenler Tiyatrosu, Gülriz Sururi- Engin Cezzar Tiyatrosu, Ercan Yazgan- Bülent Kayabaş Tiyatrosu”, TİM, “Tiyatro Portakal” gibi tiyatro gruplarında devam etti.

31 Mart 2014
bosluk

Seymen Aydın Kimdir?

Seymen Aydın biyografisiSeymen Aydın 15 Ekim 1983 Trabzon doğumlu Türk oyuncudur. ilk ve ortaoğretimini tamamladıktan sonra Trabzon Fatih Lisesi’nden 2002 yılında mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdi.

Trabzonlu oyuncu Seymen Aydın daha lise yıllarında oyuncu olmayı kafasına koymuş ve mizahi yönü ağır basan bir kişi.

13 Mart 2014
bosluk

Berat Yenilmez Kimdir?

Berat Yenilmez biyografisiBerat Yenilmez 5 Ekim 1970 Adapazarı doğumlu Türk oyuncudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunudur. Oynadığı oyunlar Rosa Lüksemburg, Kuyruklu Yıldız Altında, Suç ve Ceza, Hasır Şapka, Hürrem Sultan

8 Mart 2014
bosluk

Zeynep Anıl Tatdıran Kimdir?

Zeynep Anıl Tatdıran biyografisiZeynep Anıl Tatdıran, 11 Nisan 1993 İstanbul doğumlu. Henüz 9 yaşındayken başlayan oyunculuk kariyerinde hızlı adımlarla yükselmektedir. Haliç Üniversitesinde eğitimine devam etmektedir. Son olarak yine MinT yapımın yapımcılığını üstlendiği Evlilik Oyunu dizisiyle ekranlara gelmiştir.

7 Ocak 2014
bosluk

SPONSOR BAĞLANTI.
SPONSOR BAĞLANTI..
------   .SPONSOR BAĞLANTI.------