Sivas | Baybul
     

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

Dilan Çiçek Deniz BiyografiDilan Çiçek Deniz, Elidor Miss Turkey 2014 finalistlerinden 1 numaralı yarışması Sivas 1997 doğumlu olan güzel finalist 1.77 boyundadır. Eğitim hayatına Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği bölümünde devam eden Dilan Çiçek Deniz ayrıca modellik ve oyunculukta yapmaktadır.

3 Ekim 2015
bosluk

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir?

Çağdaş Onur Öztürk biyografisiÇağdaş Onur Öztürk 16 Ağustos 1979  Sivas doğumlu Türk oyuncudur. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı-Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunudur.

Kanal D’de yayınlanan Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Barış Hakmen karakteriyle tanınmaktadır.

5 Nisan 2014
bosluk

Toki Esentepe Evleri Son Durum

esentepe628 konutluk Esentepe TOKİ’de eksik olan caminin temelleri Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün girişimleri ile atıldı. TOKİ tarafından yapılan Esentepe TOKİ sitesinde bir cami bulunmaması nedeniyle mahalle sakinleri,

7 Aralık 2013
bosluk

Gürkan Uygun Divriği Hatıra Fotoğrafı

gürkan uygun divriği hatırasıGürkan Uygun, ‘Kaçak’ dizisinin çekimleri için gittiği Sivas’ın Divriği ilçesinde hayranları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

5 Eylül 2013
bosluk

Kaçak Dizisi Kamera Arkası

Kaçak Dizisi Kamera ArkasıSivas’da çekimlerine başlayan “Kaçak” dizisi set çalışmaları. Gürkan Uygun (Serhat Hakeri), çay servisi yapmış olduğu sahnenin kamera arkası video görüntüleri.

3 Eylül 2013
bosluk

Kaçak Dizisi Nerede Çekiliyor?

sivas divriğiatv ekranlarında eylül ayında başlayacak olan kaçak dizisi Sivas Divriği ilçesinde çekilmektedir.

5 Ağustos 2013
bosluk

Sivas Tarihi Hakkında

kütüphane 1Güzel Sivas’ımız Tarihin ilk çağlarından buyana medeniyetlerin filizlendiği bir yerleşim alanı olmuş ve tarih içerisinde her dönemde müstesna bir önem arz etmiştir.

19 Mayıs 2012
bosluk

SPONSOR BAĞLANTI.
SPONSOR BAĞLANTI..
------   .SPONSOR BAĞLANTI.------