Toki Kayaşehir 17.Bölge’de Sular Durulmuyor

Kayaşehir 17Bugün Toki Kayaşehir 17.Bölge hak sahipleri site içerisinde bir araya gelerek hem kamu oyu oluşturmaya çalıştılar hemde diğer komşularını davet ederek durum değerlendirmesi yaptılar.

5 Şubat 2017
bosluk

Emlak Konut Kampanyası Zenginlere Mi Hitap Ediyor?

Emlak Konut GYO‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti’ sloganı ile yola çıkan Emlak Konut GYO kampanyası vatandaştan tepki almakla beraber ev sahibi olabilmek umudu ile kampanyaya ilgisiz kalmamakta. 

4 Şubat 2017
bosluk

Toki Kayaşehir 17.Bölge’de Hak Arayışı Devam Ediyor

Toki Kayaşehir 17.Bölge'de Hak Arayışı Devam EdiyorToki Kayaşehir 17.Bölge 1. ada hak sahipleri ile Boğaziçi site yönetimi arasında toplantı yapıldı.

1 Şubat 2017
bosluk

Toki Kayaşehir Hak Sahipleri Artık Sessiz Kalmayacak

Toki kayabaşı konutlarıToki Kayaşehir hak sahipleri site yönetimlerinin ilgisizliklerine karşı artık sessiz kalmamaya karar vermiş görünüyorlar.

28 Ocak 2017
bosluk

Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç Sorunu

Kayaşehir 9.Bölge Su Basınç SorunuKayaşehir 9.Bölge’de oturan bir Kayaşehir Sakini 9.Bölge Emlak Yönetimi ile yaşamış olduğu bir sorunu bizlere mail yolu ile aktardı.

Sizden Gelenler konu başlığında yayınlanması rica etti. Kayaşehir’in sesi olmaya çalışan kayasehiristanbul.net konut sakinlerinin sorunlarına yer verdiği  Sizden Gelenler bölümünde bu soruna yer veriyoruz.

9.Bölge Emlak Yönetimi sorunu zaten bilmektedir. Mail sahibinin kimliği taraflarca bilinmektedir. Bizler hedef göstermeme adına prensip olarak sorunları iletenlerin kimliklerini açıklamıyoruz.

Bize Ulaşmak İçin: MAİL: info@kayasehiristanbul.net veya İLETİŞİM

6 Kasım 2014
bosluk

Kayaşehir İETT Otobüsleri Tıklım Tıklım

iett doluKayaşehir ulaşım sorunları İETT ve Başakşehir Belediye’nin katkıları ile büyük ölçüde giderildi. Kayaşehir’den İstanbul ‘un her merkezi noktasına otobüs veya dolmuş seferleri düzenlenmiş durumda.

Ancak şimdi de farklı bir sorun gündemde. Kayaşehir’de kentsel dönüşüm adına yaklaşık 20.000 konut yapılması, 5 kişilik aileden 100.000 insanın yaşadığını gösteriyor.

3 Ekim 2013
bosluk

Bu Ne Rezalet!!!

çöp 1Başakşehir Belediyesi, daha temiz ve modern bir Başakşehir için ‘Yeraltı çöp konteyner’i uygulamasını bir süre önce Kayaşehir’de tamamlanmıştı. Uygulamanın çöp ve atıkları yer altında izole ederek, koku, bakteri, hastalık ve benzeri istenmeyen sonuçların önüne geçerken görsel kirliliği de tamamen ortadan kaldırması hedeflenmişti.

23 Eylül 2013
bosluk

Kanal İstanbul; Kayaşehire mi yapılacak?

kanal istanbul güzergahıSizlere güzel bir haberim var. Kayaşehir İstanbul gerçekten kentsel dönüşüm anlamında müthiş bir semt olmaya doğru gidiyor.

12 Ocak 2013
bosluk

Konut Teslim Tutanağı

Konut Teslim Tutanağı 1Kayaşehir Konut teslimatı anında doldurulup teslim edilmesi gereken evraklar

 

 

 

 

 

29 Kasım 2012
bosluk

Halkbank ikitelli şubesi

Halkbank ikitelli şubesi 1Arkadaşlar konutumu teslim aldım. yaşadıklarımı sizler ile paylaşmak istiyorum. daha gitmeyen kayaşehir’lilerin nelerle karşılaşacakları hakkında bilgi sahibi olsunlar.

 

29 Kasım 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------