Emlak Konut Kampanyası Zenginlere Mi Hitap Ediyor?

Emlak Konut GYO‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti’ sloganı ile yola çıkan Emlak Konut GYO kampanyası vatandaştan tepki almakla beraber ev sahibi olabilmek umudu ile kampanyaya ilgisiz kalmamakta. 

4 Şubat 2017
bosluk

Kiraya Verilen Sosyal Konutlara Polis Baskını

Aksaray’da dar gelirli vatandaşlara aylık 100 TL ödemeyle verilen dairelerin bazılarının kiralandığı tespit edilince söz konusu meskenlere operasyon düzenlendi. Ekipler, kiraya verilen daireleri tek tek boşalttı.

24 Ocak 2017
bosluk

TOKİ lüks konut yerine ofis yapacak

Toki KonutBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) strateji değiştiriyor. Lüks konutlardan elde ettiği gelirlerle fakirlere ev yapan TOKİ, lüks konut yerine ofis ve otelden para kazanacak.

3 Ocak 2015
bosluk

TOKİ’ye kardeş geliyor?

Müsiad TekirdağTOKİ, devlet desteği ile sosyal konut üretmek konusunda en önemli kurumların başında geliyor.

3 Ocak 2015
bosluk

TOKİ ‘kentsel dönüşüm’ ile yeraltı şehrini ortaya çıkardı

Nevşehir de yeraltı şehri TOKİ, Nevşehir’de kentsel dönüşüm çalışması yaparken yeraltı şehri buldu. TOKİ BaşkanıTuran “Yapıları yıkınca altından yeraltı şehri çıktı.

7 kilometrelik tünel yollarından bahsediliyor. Şimdi bu şehrin turizme kazandırılması çalışması yapıyoruz” dedi.

29 Aralık 2014
bosluk

Milletvekili de TOKİ’den Sosyal konut almış

toki konutTOKİ’nin, Tunceli’nin Çemişgezek İlçesi’nde ‘alt gelir grubu’ için yaptığı konutlardan, Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Çemişgezek eski Belediye Başkanı Ak Partili Metin Levent Yıldız ile bazı işadamlarının da daire aldığı ortaya çıktı.

14 Kasım 2014
bosluk

TOKİ 50 bin ‘sosyal konut’ inşa edecek

tokiToplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, TOKİ olarak hedeflerinin bundan sonra sosyal konut üretimini artırmak olduğunu söyledi.

9 Kasım 2014
bosluk

Kiptaş Hadımköy 3.Etap Projesine 60 Bin Başvuru

Kiptaş Hadımköy Konutları1.472 konutluk Kiptaş Hadımköy 3. Etap Projesi’ne 20 günde 60 bin talep geldi. 2+1 dairelerin 96 bin liraya satılacağı projede son başvuru bugün.

4 Nisan 2014
bosluk

Toki Sosyal Konut Projeleri Artacak

Ahmet Haluk Karabel 1Ahmet Haluk Karabel, “Toplam konut üretimi içindeki sosyal konutların payı yüzde 85’den 2013 yılı içinde yüzde 93.42’ye çıkarıldı. TOKİ’nin ürettiği sosyal konut miktarı 515 bin 348’e, toplamda ise 615 bin konut rakamına ulaşılmıştı” diye konuştu.

10 Ocak 2014
bosluk

Kadir Topbaş’dan Sosyal Konut Müjdesi

kadir topbaş açıkladıİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, dar gelirli vatandaşlara yönelik olarak Asya ve Avrupa yakasında kira öder gibi ev sahibi olunabilecek iki büyük konut projesi başlatacaklarını müjdeledi.

24 Ekim 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------