Türkü Turan Kimdir?

Türkü TuranTürkü Turan, 1 Şubat 1985 Muğla’da doğmuştur. Türkü Turan, Ortakoul ve lise yıllarında tiyatro ile ilgilenmiş Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Çeşitli TV programlarında sunuculuk yapmış olan Türkü Turan, Annem, Çakıl taşları, Adını feriha koydum dizilerinde rol almıştır.

26 Nisan 2016
bosluk

Özge Özpirinçci Kimdir?

Özge Özpirinçci biyografiÖzge Özpirinçci  1 Nisan 1986 yılı İstanbul doğumlu Türk reklam ve dizi oyuncusudur. İlkokul ve ortaokulu İstanbulda okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde okudu.

16 Aralık 2014
bosluk

Turgay Kantürk Kimdir?

Turgay Kantürk biyografisiTurgay Kantürk,  1961 İstanbul doğumlu tiyatro yönetmeni, şair, yazar, oyuncudur.

1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Tiyatro Bölümü, Oyunculuk ana Sanat Dalı’ndan mezun olan Kantürk, öğrencilik yıllarında çalışmaya başladığı Dormen Tiyatrosu ile profesyonel çalışma hayatına başladı.

25 Eylül 2014
bosluk

İlker Aksum Kimdir?

İlker Aksum biyografisiİlker Aksum 23 Mayıs 1971 İstanbul doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. İlker Aksum, 30 Kasım 1971 tarihinde Isparta’da doğmuştur. Annesinin adı Nurten Aksum’dur. İlkay ve Alpay adında İkiz kardeşleri vardır. Babası Mehmet Bülent Aksum subay pilotdur.

25 Haziran 2014
bosluk

Burak Yamantürk Kimdir?

Burak Yamantürk biyografisiBurak Yamantürk 14 Eylül 1980 Sivas doğumludur.

Burak Yamantürk İstanbul Üniversitesi Su altı Teknolojisi Bölümünden mezun olduktan sonra, Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü’ne devam etmiş ve mezun olmuştur.

 

11 Mart 2014
bosluk

Saygın Soysal Kimdir?

Saygın Soysal biyografisiSaygın Soysal  21 Mayıs 1982 Ankara doğumlu Türk sinema ve dizi film oyuncusudur.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda okudu. Güz Yangını, Kırık Kanatlar ve Hatırla Sevgili gibi Televizyon dizilerinde oynadı. “Asi” adlı TV dizisinde rol aldı. 2009 yılında Bu Kalp Seni Unutur Mu? çalışmasında yer aldı. Bir sonraki projesi ‘Türkan’ dizisindeki Ali rolüdür.

1 Mart 2014
bosluk

Osman Soykut Kimdir?

Osman Soykut biyografisiOsman Soykut 1957 Ankara doğumlu Türk ve Amerikan sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur. Bankacı olan babasının görevi nedeniyle ilkokulu Almanya’da Frankfurt International School’da okudu. Daha sonra Soykut ailesinin Ankara’ya dönüşü ile ortaokul ve liseyi TED Ankara Koleji’nde bitirdi.

18 Şubat 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------