Huzur Sokağı Sezon Finali

Huzur Sokağı Sezon FinaliHuzur sokağı sezon finali çok tartışılacak bir son ile bitti. Feyza, Selim tarafından tehdit edilmesi sonucu Bilal’in can güvenliği için evliliğin olmaması için Bilal’e oyun yapar. Ancak Bilal, Feyza’nın oyununa düşmez. Bunun üzerine Feyza’nın da gözü aşkından kararır. Ve ikisi de evlenmek için “evet” derler ancak o sırada bir silah patlar. 

21 Ekim 2014
bosluk

İki Yabacı Huzur Sokağı

İki Yabacı Huzur SokağıBilal ve Feyza Okulda Karşılaşırlar. Feyza istemeden de olsa Bilal’in konuşmalarına kulak misafiri olur. Bu konuşma Birbirine yabancı gibi olan aşıkları bir kez daha alevlendirir.

21 Ekim 2014
bosluk

Taylan Güner Huzur Sokağı Resimleri

Taylan Güner huzur sokağıCuma Akşamları atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisinde Kutsi Bilal karakterinin en yakın arkadaşı rolünde oynayan Taylan Güner Fotoğrafları

 

 

27 Aralık 2013
bosluk

Taylan Güner Kimdir?

Taylan Güner biyografisi4 EYLÜL 1980 Adana doğumlu olan sanatçının ilk oyunculuk eğitimine başladığı yer Çukurova üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesidir.Kamera önü oyunculuk eğitimini eğitmen ve oyuncu Özay Fect ten almıştır. Birçok film,dizi ve tiyatro oyununda yer alan sanatçı oyunculuğun yanı sıra merhum Gazanfer Özcan’ın vefatından sonra kapıları kapanan.

27 Aralık 2013
bosluk

Huzur Sokağı’nın Necati’si Afrika’da Yetimhane Yaptıracak

Taylan Güner biyografisiHuzur Sokağı dizisindeki kitapçı Necati rolüyle ün kazanan Taylan Güner, Kimse Yok Mu Derneği’nin kuruluşunun 11. yılına özel hazırlanan ‘Karınca Yuvası’ adlı projenin koordinatörlüğünü yaparak 11 tasarımcıyla 11 ülkenin kıyafetlerini tasarlayacak.

15 Mayıs 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------