KATRAN Filmi Oyuncuları Şeffaf Oda’da

yağmur tanrısevsin Şeffaf Oda“KATRAN” Filminin Başrol Oyuncuları Şeffaf Oda’da… Ekranlarda bir Pazar klasiği haline gelen usta gazeteci Güneri Cıvaoğlu’nun sunduğu Şeffaf Oda TV8 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

17 Mart 2015
bosluk

Bu güzellerden korkulur!

Yağmur tanrısevsin Tv Programıİki yıl önce çekimleri biten “Katran” isimli film, 13 Şubat’ta vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmin oyuncuları Wilma Elles, Yağmur Tanrısevsin ve Ayşen Batıgün ile bir araya geldik. Bu kez oyuncu olarak değil, gazeteci olarak karşımızdaydılar. Teybimizi onlara verdik, birbirlerine sorular sordular.

Yağmur Tanrısevsin: Wilma, “Katran” filmini anlatır mısın?

9 Şubat 2015
bosluk

Falan Filan Gürkan Uygun’u Konuk Ediyor

Falan Filan Gürkan UygunCNN TÜRK, Mehmet Turgut ile sohbet, fotoğraf ve eğlence programı “Falan Filan”ı Cumartesi gecesi Kaçak Dizisi Oyuncusu Gürkan Uygunu Konuk edecek.

2 Ocak 2015
bosluk

Mecbur Olmasan Televizyona İş Yapmam

Ha­luk Bil­gi­ner tiyatroHaluk Bilginer, günümüzdeki çocukların AVM’ler gibi beton yığınlarında vakit geçirdiğinden dert yandı. Bilginer, “Ben kızımı köye götürüyorum. Birlikte çınar ekiyoruz. Toprakla oynuyor” dedi

12 Aralık 2014
bosluk

Kaçak Setinde Gürkan Uygun’dan anlamlı mesaj

Kaçak Setinde Gürkan Uygun'dan anlamlı mesajKaçak Setine bu sefer kanaltürk kanalının hayatının rengi programı konuk oldu. Program Kaçak seti çalışmalarını yerinde izleyerek  Gürkan Uygun, Hasan Küçükçetin, Turgut Tunçalp, röportaj yaptı.

29 Mayıs 2014
bosluk

Bu tip sorulara ‘yeter artık’ diyorum

Kendime İyi Bak galaKendime İyi Bak filminin başrol oyuncusu Begüm Birgören katıldığı bir tv programında yeni filmi ve özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Kısa süre önce vizyona giren ‘Kendime İyi Bak’ filminde ‘Yeşim’ karakterini canlandıran Begüm Birgören, filmde ‘Cesur’ sayılabilecek sahneleri bulunduğu hatırlatılınca, “Bu işimin bir parçası, bu tip sorulara ‘Yeter artık’ diyorum” dedi.

28 Nisan 2014
bosluk

Gürkan Uygun Saba Tümer Programına Katıldı

gürkan uygun tv programıSaba Tümer Bu Gece, 17 nisan 2014 perşembe günü konukları;  “Kaçak” dizisinin sevilen oyuncusu Gürkan Uygun ile “Gülcemal” filminde başrolü paylaşan başarılı oyuncular Peker Açıkalın, Merve Sevi oldu.

18 Nisan 2014
bosluk

Gürkan Uygun atv haber konuğu oldu

Gürkan Uygun atv haber konuğu olduGürkan Uygun atv haber konuğu oldu. Bilinmeyen yönlerini evinde anlattı

22 Temmuz 2013
bosluk

Sinem Öztürk, 15 Haziran’da nikah masasına oturuyor

Sinem Öztürk, 15 Haziran'da nikah masasına oturuyorMesut Yar ile Burada Laf Çok’a katılan Oyuncu Sinem Öztürk, 15 Haziran’da nikah masasına oturacağını canlı yayında açıkladı.

30 Mayıs 2013
bosluk

Başkent Kulisi, TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar’ı Konuk Etti

Erdoğan Bayraktar 3Mehmet Acet’in hazırlayıp sunduğu Başkent Kulisi uzman konuklarıyla Ankara’nın nabzını tutmaya devam ediyor.

22 Kasım 2012
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------