Başakşehir Üniversite Projeleri

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı tarafından Başakşehir Kayaşehir‘de açılmaya hazırlanan İbn Haldun Üniversitesi 540-4 projesinin içerisinde bulunuyor.

15 Şubat 2017
bosluk

Başakşehir İbn Haldun Üniversitesi Nerede?

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı tarafından Başakşehir Kayaşehir‘de kurulan ve sonbaharda açılacak olan İbn Haldun Üniversitesi nerede?

8 Şubat 2017
bosluk

Kayaşehir İbn Haldun Üniversitesi açılıyor!

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) tarafından Kayaşehir‘de kurulan İbn Haldun Üniversitesi kapılarını sonbaharda açıyor.

8 Şubat 2017
bosluk

Üniversiteli Öğrenciler Park Tasarlıyor

Üniversiteli ÖğrenciBaşakşehir Belediyesi Living Lab Merkezi önünde bulunan çocuk parkı, Üniversite öğrencileri tarafından fonksiyonları artırılarak yeniden tasarlanıyor.

23 Aralık 2014
bosluk

Gürkan Uygun Ne Mezunudur?

gürkan uygun mezuniyetiİstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro mezunu olan Kurtlar vadisi eski oyuncusu şimdiki Kaçak başrol oyuncusu Gürkan Uygun’un okumuş olduğu bölümü sizler için araştırdık

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü; Sahne sanatları bölümü bünyesinde 4 yıllık tiyatro eğitimi verilmektedir.

24 Kasım 2014
bosluk

İstanbul Üniversitesi Hakkında

İstanbul Üniversitesi ResimleriBirçok oyuncunu mezun olduğu İstanbul Üniversitesi hakkında sizler için kacakdizisi.com olarak bir araştırma yaptık. Gürkan Uygun ‘unda mezun olduğu İstanbul Üniversitesi  hakkında ne biliyoruz?

İstanbul Üniversitesi (kısaca İÜ), İstanbul’da bulunan devlet üniversitesidir.

24 Kasım 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin Güzel Sanatlar Fakültesi Çalışmaları

Yağmur Tanrısevsin Güzel Sanatlar FakültesiGüneşi Beklerken dizisinin şimdilerde de Kaçak dizisinin sevilen güzel oyuncusu Yağmur Tanrısevsin, bir üniversite öğrencisidir.
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik-Cam Bölümü okuyan Yağmur Tanrısevsin, okul çalışmasını sosyal medya aracılığıyla kamu oyuna gösterdi.

14 Kasım 2014
bosluk

Haluk Bilginer, Tiyatro Bölümü'nde Ders Verdi

Haluk Bilginer, dizi sinema, tiyatro çalışmaları yanı sıra eğitimcilik çalışmalarına da vakit ayırıyor.

30 Ekim 2014
bosluk

Aşk ve Matematik Dersi

Aşk ve Matematik DersiKaçak 42.Bölüm’de Tülay (Yağmur Tanrısevsin) üniversiteyi kazanmak için matematik dersi almaya karar verir.

29 Ekim 2014
bosluk

Hem hafızlık hem de üniversite

hafızlık kursu2005 yılından beri hizmet veren ve onlarca hafız yetiştiren Tunahan Kız Kur’an Kursu, mezuniyet halkasına 14 hafız daha ekledi. Bu 14 isimden kimi 2 yılda, kimi ise 3 yılda hafızlığını tamamlayıp icazetini aldı.

20 Mayıs 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------