Oktay Kaynarca Kimdir?

Oktay Kaynarca biyografisiOktay Kaynarca 27 Ocak 1965, Malatya doğumlu Türk oyuncudur. Oktay Kaynarca, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Yüksek Lisans Bölümü mezunudur. Ayrıca oyuncunun memleketi Hekimhan’da Oktay Kaynarca isminde bir de cadde vardır.

15 Aralık 2014
bosluk

Hazal Filiz Küçükköse Kimdir?

Hazal Filiz Küçükköse biyografisiHazal Filiz Küçükköse 1988 yılı Mersin doğumludur. Ankara’da lise öğrenimini bitirdikten sonra Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünü 3. sınıfa kadar okudu.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ KİMYA bölümünde lisansı yapmıştır.

7 Kasım 2014
bosluk

Burcu Biricik Kimdir?

Burcu Biricik biyografisiBurcu Biricik 4 Mayıs 1989 Antalya doğumlu Türk oyuncudur. 4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da doğdu. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasında “Akdeniz Kraliçesi” seçildi.Lise yıllarında katıldığı tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar veren Biricik,Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı.

21 Ekim 2014
bosluk

Emre Kınay Kimdir?

Emre Kınay biyografisiEmre Kınay 5 Mart 1970 İstanbul doğumlu Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur. İlk, orta, lise eğitimini K.Çekmece’de tamamladı. 1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü kazandı ve kaydoldu.

27 Eylül 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------