Başakşehir’de uyuşturucu operasyonu

polisİstanbul’da polis tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda bazı şüpheliler gözaltına alındı.

11 Şubat 2017
bosluk

Başakşehir ile Yeşilay İşbirliği

sağlık bakanlığı logoSağlıklı bir nesil oluşturma hedefi için el ele veren Yeşilay ve Başakşehir Belediyesi, Bağımlılıkla Mücadele İşbirliği Protokolüne imza attı.

30 Ocak 2017
bosluk

Başakşehir’de mahalle sakinleri isyan etti

Başakşehir‘de Altınşehir ve Güvercintepe mahalle sakinleri ayakta. Mahallelerinde ulu orta uyuşturucu satıldığını ve kullanıldığını söylüyorlar.

27 Ocak 2017
bosluk

Başakşehir’den Avustralya’ya uyuşturucu servisi

İstanbul’dan akıl almaz bir yöntemle Avustralya’ya uyuşturucu gönderildiği tespit edildi. Yapılan operasyonda 4 kişi gözaltına alındı.

14 Ocak 2017
bosluk

Genç Oyuncuların Kötü Alışkanlıkları

gizem karaca çağatay UlusoyÇağatay Ulusoy, Gizem Karaca, ve şarkıcı Cenk Eren davasında Savcı sanıklar uyuşturucu davasında esas hakkındaki mütalaasını verdi.

7 Mayıs 2016
bosluk

Bonzai İle Mücadele Seminerleri

bonzai mücadele semineriİl Müdürlüğümüze bağlı kuruluşlarımızdan Sancaktepe Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından 08.10.2014 Çarşamba günü,
Sancaktepe ilçesi sınırlarında bulunan tüm okulların öğretmenlerine 09:30-11:30 ve 13:30-15:30 saat aralıklarında olmak üzere iki seanstan oluşan Bonzai İle Mücadele Bilgilendirme Semineri verildi.

27 Ekim 2014
bosluk

Kaçak At Sahnesi

Kaçak At SahnesiKaçak 39.Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu’da olduğu gibi Serhat Hakeri(Gürkan Uygun)’un atlı şovuna sahne oldu. Bonzai çetesinin ele başlarına düzenlenecek operasyonda kaçak lideri yakalamak için Gürkan Uygun ata biner.

Yakalanan Bonzai uyuşturucu çete lideri Serhat Hakeri ile silah düellosu yapar.

Hızlı olanın kazanacağı bu düelloyu izlemek için tıklayınız

8 Ekim 2014
bosluk

Polis, İftar Sonrası Vatandaşla Çay İçip Sohbet Etti

kayaşehirBaşakşehir’de geniş çaplı asayiş uygulaması yapan polis ekipleri, iftar sonrası vatandaşlarla çay içip sohbet etti.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, akşam saatlerinde Güvercintepe ve Altınşehir semtlerinde geniş çaplı asayiş uygulaması yaptı.

7 Temmuz 2014
bosluk

Başakşehir’de Bonzai Çetelerine Operasyon

Bonzai OperasyonuDaha önce kayasehiristabul.net olarak dşle getirmiş olduğumuz Bonzai Çetelerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kumkapı ve Karagümrük’teki ‘torbacı’ olarak tabir edilen sokak satıcılarına yönelik operasyonların ardından 3. dalga uyuşturucu operasyonunu Başakşehir Güvercintepe Mahallesi’nde başlattı.

7 Temmuz 2014
bosluk

Kanal İstanbul manzaralı uyuşturucu mahallesi

uyuşturucu mahallesiİstanbul Başakşehir’e bağlı Bayramtepe Mahallesi’nde oturanlar, son 1 yılda 3 genci bonzaiye kurban verince uyuşturucuya karşı savaş başlattı.
Aralarında 2 bin imza toplayan mahalleli, önceki gün de uyuşturucu satıcılarına karşı yürüdü ancak üzerlerine pompalı tüfeklerle ateş açıldı. Ancak uyuşturucuyu mahalleden silmekte kararlılar. Sıkça duyduğumuz söz, “Biz bu işe baş koyduk.”

24 Haziran 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------