KİPTAŞ Vaditepe evleri kampanyalı satışlar

kiptaş vaditepeVaditepe Bahçeşehir’in örnek dairesi ziyarete açıldı KİPTAŞ’ın Bahçeşehir’de hayata geçirdiği 4 bin konutluk dev projesi Vaditepe Bahçeşehir’de 302.125 TL’den başlayan cazip fiyatlarla satışlar devam ediyor.
İnşaatın hızla sürdüğü, Vaditepe projesinin örnek dairesi ziyarete açıldı.

27 Ekim 2014
bosluk

Vaditepe konut projesinde son durum

kiptaş vaditepeKİPTAŞ tarafından İstanbul Bahçeşehir bölgesinde hayata geçirilen Vaditepe konut projesi kapsamında örnek daireler görücüye çıktı.

Bahçeşehir’de KİPTAŞ tarafından inşaa edilen Vaditepe projesinde örnek daireler ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu. İnşaat çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiği Vaditepe konut projesinden ev sahibi olan veya yeni olacaklar için örnek daireler hazırlandı.

9 Ekim 2014
bosluk

Vaditepe konut projesinde örnek daire

kiptaş vaditepeKİPTAŞ tarafından İstanbul Bahçeşehir bölgesinde hayata geçirilen Vaditepe konut projesi kapsamında örnek daireler görücüye çıktı.

9 Ekim 2014
bosluk

Bahçeşehir Ve Sultanbeyli’ye Metro Geliyor

konutİstanbul için metro hattının önemine vurgu yapan Topbaş, “Bahçeşehir ve Sultanbeyli’deki vatandaşlarımız ısrarla metro talep ediyor, Sancaktepe’den Sultanbeyli’ye 6.5 kilometrelik metro hattını ilave edeceğiz.

24 Kasım 2013
bosluk

Kiptaş’tan, dar gelirli aileye Konut Müjdesi

Kiptaş BahçeşehirBahçeşehir’deki 4 bin konutluk Vaditepe projesine bir ayda 2 bin başvuru alan Kiptaş, elde edeceği gelirle Esenyurt, Hadımköy bölgesinde dar gelirli için proje bakıyor. Firma, konutları yerel seçimlerden önce satışa çıkarmayı planlıyor

24 Kasım 2013
bosluk

Kiptaş Bahçeşehir Vaditepe ne zaman teslim edilecek

Kiptaş VaditepeBahçeşehir’de 284 bin metrekarelik dev arsa üzerinde inşa edilen Vaditepe projesi Kiptaş’ın 18 yıllık tecrübesiyle hayat buluyor.

14 Kasım 2013
bosluk

Vaditepe Bahçeşehir’de 2 bine Satıldı

kiptaş vaditepeTOKİ (Toplu Konut İdaresi) öncülüğünde planlı bir şekilde gelişen bölge, İnşaat sektörünün önde gelen firmalarının yatırımlarıyla birlikte planlı bir şekilde gelişiyor.
Bahçeşehir–Ispartakule bölgesi gayrimenkul yatırımcıların ilgi odağı olurken, örnek niteliğindeki uydu kent markalı konutlarıyla oturumcuların da yoğun talebini alıyor. İhlas Yapı A.Ş, Avrupa Konutları, Ağaoğlu gibi sektörün birçok öncü markasının yatırım yaptığı bölgede, birçok  projede hayat başladı.

28 Ekim 2013
bosluk

Kadir Topbaş’dan Sosyal Konut Müjdesi

kadir topbaş açıkladıİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, dar gelirli vatandaşlara yönelik olarak Asya ve Avrupa yakasında kira öder gibi ev sahibi olunabilecek iki büyük konut projesi başlatacaklarını müjdeledi.

24 Ekim 2013
bosluk

Vaditepe Bahçeşehir projesi tanıtıldı

vaditepeKİPTAŞ’ın Vaditepe Bahçeşehir projesi tanıtıldı. Daire fiyatları 250 bin TL’den başlarken binaların geliriyle dar gelirliler için hesaplı binalar dikilecek.

24 Ekim 2013
bosluk
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

EN ÇOK OKUNANLAR

ETİKET