Vildan Atasever ilk kez anne oluyor

Vildan Atasever Sürgün İnekKanal D’nin yeni dizisi “Yaz’ın Öyküsü”nde Vildan Atasever ilk kez anne rolüyle izleyici karşısına geçecek.

Çekimleri devam eden dizide 33 yaşındaki Atasever, genç yaşında anne olmuş, başarılı bir televizyoncuyu canlandıracak.

4 Haziran 2015
bosluk

Vildan Atasever Eşinden Boşandı

Vildan Atasever röportajGeçtiğimiz aylarda eşi İsmail Hacıoğlu’ndan boşanan güzel oyuncu dizi setlerine geri dönüyor.

15 Mayıs 2015
bosluk

Vildan Atasever Sürgün İnek Resimleri

Vildan Atasever Sürgün İnekVildan Atasever Sürgün İnek filminde Gülay öğretmen Karakterini oynamaktadır. 28 Şubat 1997 yıllarını konu alan filimde düşüncelerinden ötürü insanların sürüldüğü günlerde, sıra Şevket ve Cemile kendi halinde yaşayan,birbirlerini ve inekleri Sarıkız’ı çok seven bir çifttir.

Bu çiftin hayatları ineklerinin Atatürk büstünü kırmasıyla birden bire içinden çıkılmaz bir hal alır.

22 Şubat 2014
bosluk

Vildan Atasever Osmanlı Tokadı Resimleri

Vildan Atasever Osmanlı TokadıTRT1 ‘de cumartesi akşamları yayınlanan Osmanlı Tokadı dizisinde başrol oyuncusu olarak 1453’teki Alexandros’un kızı Konstantina’yı ve 2013’teki iş adamlarından olan İskender Demiroğlu’nun kızını canlandıran Vildan Atasever fotoğrafları

 

 

 

23 Aralık 2013
bosluk

Vildan Atasever Kimdir?

Vildan Atasever biyografisiVildan Atasever 1981’de Bursa doğumlu  Türk, dizi ve sinema oyuncusudur. Beş çocuklu Erzurumlu bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Bahçelievler Gürsoy Koleji’nde, Lise öğrenimini Cihangir Koleji’nde tamamladı.

23 Aralık 2013
bosluk

İstanbul ve Ateş’in Nişan Töreni

İstanbul ve Ateşin Nişan TöreniOsmanlı tokadı 14.bölüm son sahnesinde İstanbul ve Ateş’in Nişan Törenini izledik

6 Kasım 2013
bosluk

Plan yaparak yaşamıyorum

Vildan Atasever röportajVildan Atasever… Ya da Osmanlı Tokadı dizisindeki adıyla İstanbul… Okul yıllarında tarih dersini sevmediğini söyleyen oyuncu, dizinin tarihe olan ilgisini kamçıladığını belirtiyor… Oyuncu ‘anları yaşamaktan yanayım’ diyor.

12 Ekim 2013
bosluk

Vildan Atasever peruk ile Esmer Oldu

Vildan Atasever Esmer OlduHer zaman sarışın haliyle görmeye alışık olduğumuz Vildan Atasever bu sefer esmer çıktı karşımıza. TRT’de yayınlanan Osmanlı Tokadı isimli dizide oynayan Vildan Atasever kısa siyah bir peruk taktı.

11 Ekim 2013
bosluk

En çok ‘Fatih’e duygulanıyor

Vildan Atasever röportajCumartesi akşamları TRT 1’de 19.50’da ekrana gelen ‘Osmanlı Tokadı’ dizisinde ‘İstanbul’ karakterini canlandıran Vildan Atasever, dizide en çok duygulandığı sahneyi açıkladı.

‘Fatih Sultan Mehmed’i canlandıran eşi İsmail Hacıoğlu’yla ‘Akşemsettin’i oynayan Mazhar Alanson’un karşılıklı sahnelerini severek izlediğini söyleyen Atasever, “Tarihi bölümlerde Fatih Sultan Mehmed’le Akşemsettin’in sohbetleri çok hoşuma gidiyor.

5 Ekim 2013
bosluk

‘Baba olmayı çok istiyorum’

'Osmanlı Tokadı'nda eşi Vildan AtaseverKoçum Benim’, ‘Bir İstanbul Masalı’, ‘Beyaz Gelincik’, ‘Sinekli Bakkal’, ‘Gece Sesleri’ ve ‘Şüphe’ gibi dizilerle sevildi. Şimdilerde ‘Osmanlı Tokadı’nda eşi Vildan Atasever ile birlikte oynuyor

12 Eylül 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------