Yağmur Tanrısevsin Sporda

Yağmur Tanrısevsin SporTV8′de ekranlara gelecek olan yeni sitcom projesiyle ekranlara gelmeye hazırlanan güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin, önceki gün Belgrad Ormanında objektiflere yansıdı.

Havanın güzel olmasını fırsat bilen Tanrısevsin, sabahın erken saatlerinde spordaydı.

26 Haziran 2017
bosluk

Yağmur Tanrısevsin ABD’den döndü

Yağmur Tanrısevsin 10SAYFADil eğitimi ABD’ye giden Yağmur Tanrısevsin, Türkiye’ye döndü.

Mart ayında dil öğrenmek için ABD’ye giden Yağmur Tanrısevsin, Türkiye’ye döndü. Oyuncu, New York’ta Broadway şovları, Las Vegas’ta Cirque du Soleil gösterileri izlediğini, Universal Stüdyoları’nı keşfetme fırsatı bulduğunu söyleyip ekledi:

31 Mayıs 2016
bosluk

Yağmur Tanrısevsin “Evleneceğim erkek öncelikle..”

Yağmur Tanrısevsin EvlilikYağmur Tanrısevsin’le ilk yüz yüze gelişimiz. Onu yakından tanımaya çalışırken ilk not edilmesi gereken özellikleri sıcaklığı, samimiyeti ve doğallığı olsa gerek. Ailesini ve çocukluğunu geride bırakıp genç yaşta İstanbul’a gelen, hayatını büyük şehirde kurma cesaretini gösteren güçlü, inançlı ve yeteneklerinin farkında 25 yaşında bir genç kadın var karşımızda.

17 Şubat 2016
bosluk

Mayıs Kraliçesi Kamera Arkası Resimleri

Mayıs Kraliçesi Kamera ArkasıYapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği Mayıs Kraliçesi’nin yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt üstleniyor. Salı günleri ekrana gelen, kadrosunda;

Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Hatice Aslan, Kazım Akşar, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Derya Şensoy, Serhan Onat, Süeda Çil, Cansın Özyosun, Dorukcan Özgüler ve Karel Sinem Gürtekin gibi birbirinden ünlü isimlerin yer almaktadır.

27 Kasım 2015
bosluk

Yağmur Tanrısevsin Mayıs Kraliçesi Resimleri

Yağmur Tanrısevsin Mayıs KraliçesiYağmur Tanrısevsin, yükselişini sürdürmeye başladığı sektörümüzün güzel hanımefendilerindendir.

Mayıs Kraliçesi, yapımcılığını Birol Güven’nin üstlendiği Başrolü Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı dizi her salı akşamı 19:45’de Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Ayrıca Dizi May Queen’den uyarlanmıştır

27 Kasım 2015
bosluk

Mayıs Kraliçesi’nin ilk tanıtımı!

Mayıs Kraliçesi başlıyorYeni sezonun iddialı dizilerinden Mayıs Kraliçesi’nin merakla beklenen tanıtımı yayınlandı. Dizinin ilk görüntüleri kısa sürede büyük beğeni topladı.

Son günlerin en çok konuşulan dizisi Mayıs Kraliçesi’nin merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı.

7 Eylül 2015
bosluk

Yağmur Tanrısevsin’in ayakları gündemde

Yağmur Tanrısevsin'in ayaklarıTV8 in sevilen dizisinde rol alan Yağmur Tanrısevsin, geçen haftaki bölümünde yakın çekim ayaklarının görüntülenmesi sosyal medyada gündem oldu.

20 Mayıs 2015
bosluk

Gelinlikli Yağmur Tanrısevsin

Gelinlikli Yağmur Tanrısevsin 1‘Bana Baba Dedi’ adlı sitcom’da rol alan Yağmur Tanrısevsin rol gereği gelinlik giydi. Kerem Bürsin ile olan ilişkisi geçtiğimiz aylarda biten Tanrısevsin’in hayranları “Gelinlik çok yakışmış”, “Çok güzelsin Yağmur” gibi yorumlar yaptı.

18 Mayıs 2015
bosluk

Bana Baba Dedi Kamera Arkası

bana baba dedi setiTv 8 ekranının yeni dizilerinden Bana Baba Dedi’de heyecan devam ediyor. Macit’e yakalanan Bora, kardeşi Kaan’ın yanında kalabilmek için, kendini Macit’e sevdirmek zorundadır. Bunun için de gündüzleri Cüneyt’lerin beyaz eşya dükkanında çalışmaya başlar.

27 Nisan 2015
bosluk

Yağmur Tanrısevsin Riva’da

Yağmur Tanrısevsin Riva SahiliYağmur Tanrısevsin geçtiğimiz hafta Riva sahillerinde fotoğraf çekimi yaptı.

Bana Baba Dedi dizisinin sevilen güzel oyuncusu Yağmur Tanrısevsin sevenleri için yaza merhaba demek için Riva sahillerinde çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.

 

21 Nisan 2015
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------