Oktay Kaynarca Kimdir?

Oktay Kaynarca biyografisiOktay Kaynarca 27 Ocak 1965, Malatya doğumlu Türk oyuncudur. Oktay Kaynarca, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Yüksek Lisans Bölümü mezunudur. Ayrıca oyuncunun memleketi Hekimhan’da Oktay Kaynarca isminde bir de cadde vardır.

15 Aralık 2014
bosluk

Gökçe Özyol Kimdir?

Gökçe Özyol biyografisiGökçe Özyol  02.12.1972 doğumludur. Türk oyuncu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Çizgi Film Animasyon Bölümünü bitirmiştir.

İki Aile dizisiyle oyunculuk hayatı başladı. Çeşitli dizi ve sinema filmlerinde oynadı.

27 Ekim 2014
bosluk

Sinan Çalışkanoğlu Kimdir?

Sinan Çalışkanoğlu biyografisiSinan Çalışkanoğlu 26 Ocak 1978 İstanbul doğumlu sinema, tiyatro, reklam ve dizi oyuncusudur.  Akademi İstanbul Tiyatro bölümünü bitirdi. Daha sonra Pera Güzel Sanatlar Merkezinde pandomim ve oyunculuk dersleri aldı.

25 Ekim 2014
bosluk

Hakan Yılmaz Kimdir?

Hakan Yılmaz biyografisiHakan Yılmaz  6 Aralık 1969, Rize doğumlu Türk oyuncu ve komedyendir. İlk sahne deneyimini ilkokul 2. sınıfta Cimri ile Manav piyesinde yaşadı.

Okul yıllarında Üstün Gürtuna’nın hocalığında folklor çalışmalarında bulundu. Lise yıllarında Çetin Cengiz’den modern dans dersleri aldı. Yetmedi aynı salonda 3 yıl dans dersleri verdi.

22 Eylül 2014
bosluk

Şeyla Halis Kimdir?

Şeyla Halis biyografisiŞeyla Halis, 13 Ocak 1977 İstanbul doğumlu tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Ev hanımı anne, memur baba ve sürekli dil öğrenen ağabeyinin yanına 4. kişi olarak dünyaya geldi.

20 Eylül 2014
bosluk

Mertcan Sevimli Kimdir?

Mertcan Sevimli biyografisiMertcan Sevimli 14 Nisan 1986 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Oyunculuk Bölümü eğitimi almıştır.

Tiyatro Dot’ta “Shopping And Fu..king” adlı oyunda Gerry karakterini oynamıştır. Hakan Günday’ın aynı adlı romanından uyarlanan “Malafa” adlı oyunda oynamıştır.

22 Nisan 2014
bosluk

Peker Açıkalın Kimdir?

Peker Açıkalın biyografisiPeker Açıkalın  1 Mart 1963 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

Mezun olduktan sonra Nedim Saban, Taner Barlas ve Ali Poyrazoğlu tiyatrolarında oyunculuk yapmıştır.

19 Nisan 2014
bosluk

Vural Çelik Kimdir?

Vural Çelik biyografisiVural Çelik  18 Mart 1973 Ankara doğumlu olup aslen Ordu’ludur. Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur. 1973 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Aslen Ordu’ludur. Ortaokul-lise çağında herkesin taklitlerine güldüğü, desteklediği bir öğrenciydi. Bir arkadaşı, Levent Kırca Tiyatrosu’na gazete ilanıyla oyuncu arandığını söyledikten sonra 1989 yılında başvuru yaptı ve kabul edildi.

Levent Kırca Tiyatrosu’ndan sonra Yasemin Yalçın’ın tiyatrosuna girdi. Orada sanat yönetmeni olan Selahattin Taşdöğen’in yardımcılığını üstlendi.

7 Mart 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------