Sezgin Erdemir Kimdir?

sezgin erdemir biyografisiSezgin Erdemir 12 Ocak 1976 İstanbul doğumludur. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik mezunudur.

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş “Ertuğrul” kadrosuna ünlü bir oyuncu daha dahil oldu. Sezgin Erdemir dizide “Sungurtekin” karakterine hayat veriyor

5 Şubat 2016
bosluk

Hüseyin Özay Kimdir?

Hüseyin Özay biyografisiHüseyin Özay Samsun Vezirköprü doğumludur. Eğitimini Samsun Belediye Konservatuarı Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır.  Sihirli Anahtar ajans oyuncusudur.

12 Eylül 2015
bosluk

Cavit Çetin Güner Kimdir?

Cavit Çetin Güner biyografisiCavit Çetin Güner 21 Şubat 1986 İstanbul doğumludur. Annesi Rizeli ev hanımı, babası Bursalı şofördü. 2 yaş büyük bir ağabeyi, 6 yaş küçük bir kızkardeşi var. Eğitime Ziyapaşa İlköğretim Okulu’nda başlayıp, Kurtuluş Lisesi’yle devam etti. Lise hayatı ortaöğretimdeki gibi mutlu geçmemişti.

2000 yılında Kanser olan annesini kaybetti. Derken 2001 yılında sınıfta kaldı. 2003 yılında Liseyi bitirdikten sonra Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü öğrencisi oldu.

30 Kasım 2014
bosluk

Hakan Salınmış Kimdir?

Hakan Salınmış biyografisiHakan Salınmış 1964 yılı Ankara doğumlu sanatçıdır. Eğitim Durumu, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesi mezunudur. Ajans Goldmine Ajans ‘da çalışmaktadır.

14 Kasım 2014
bosluk

Merve Sevi Kimdir?

Merve Sevi biyografisiMerve Sevi, 24 Temmuz 1987 İstanbul’da doğdu. Nişantaşı Nuri Akın Lisesi’nden mezun olmasının ardından Yeditepe Üniversitesi’ne kayıt olan Sevi, burada Tiyatro eğitimi aldı.

Henüz lisede okuduğu sırada bir oyunculuk ajansına kayıt olarak kariyerinin yönünü belirleyen Sevi, ilk olarak 2003 yılında, oynadığı reklam filmleri ile izleyiciler karşısına çıktı.

19 Nisan 2014
bosluk

Serhat Teoman Kimdir?

Serhat Teoman biyografisiSerhat Teoman 1983 yılı İzmir doğumludur 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünden mezun olan Teoman’ın hayatı, konuk oyuncu olarak gittiği Kurşun Yarası dizisinden sonra Sadullah Celen’in kamera önü için keşfetmesiyle değişti.
Bugüne kadar pek çok dizide rol alan Teoman, Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Burak karakteriyle ününe ün kattı.

29 Mart 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------